Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak RobTop Games tarafından yayınlanan 85MB boyutundaki Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111] indirme linkini sizler için paylaştık. Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [v2.111]

Geometry Dash Full Hilesiz MOD APK [2.111] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu ritim tabanlı aksiyon platform oyununda zıplayın ve tehlikenin içinden uçarak geçin!

Geometry Dash 2.111 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm Hilesiz. 6,19 TL değerinde olan bu oyun bedava

Android cihazlarınızda istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceğiniz basit bir oyuna sahip olmak bi hayli kullanışlı olabilir. 15 dakikalık boş vaktinizi bu harika Android oyununun her bir parçasının tadını çıkararak geçirebilirsiniz . Kapsamlı incelememizle Geometri Dash ile ilgili her şeyi öğrenin.

Oyun basit ama bağımlılık yapan zıplama ve uçuş mekaniklerinden oluşuyor. Tek yapmanız gereken, kişiliğinizi farklı önüne geçerin üzerinden geçirmek için parmağınızı ekrana dokundurmak. Kontrol bi hayli basit ve alışması basittir, fakat ustalaşmanız çok daha yüksek zaman alacaktır. Flappy Bird ve Mario’nun birleşik oynanışı, rahatlatıcı ve ödüllendirici saatler sağlar.

Geometry Dash v2.111 MOD APK

Geometry Dash, Flappy Bird ve Mario’nun birleşik oynanışını içeriyor, fakat hepsi bu kadar değil. Ayrıca oyun içi hareketlerinizin her birini takip eden ritmik müziklerin keyfini çıkarabileceksiniz. Bu yalnızca oyunu oynamakla alakalı değil, kişiliğinizle dans ediyormuşsunuz gibi.

Oyunu oynamak için ne kadar uzun zaman harcarsanız, o kadar zor olduğunu göreceksiniz. İlk düzeyleri birkaç basit vals olarak düşünürsek, sonraki düzeyler hip-hop ritminde dans ediyormuşsunuz gibi hissettirir, ki bu bi hayli zor. Ama bunun yanı sıra, bu kadar eşsiz ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi yaşayabilmek de bi hayli keyifli. Bu nedenle, oyunla çok iyi vakit geçirmeniz garanti edilir.

Geometry Dash apk hilesiz

Seviye ilerledikçe, kurulumlarında ani değişiklikler fark edeceksiniz, önüne geçer farklı biçimde konumlandırılmış. Ayrıca yolunuzu kapatan farklı önüne geçerle de karşılaşacaksınız. Bu, oyuna daha agresif bir yaklaşım ve bunun bunun yanında değişikliklere uygun farklı müzikler gerektirir.

Bir şeyler yaratmayı sevenler için, Geometry Dash’in düzey editöründe bolca eğlenceli vakitler bulacaksınız. Belirli değişiklikler ve kendinize ait yeni özelliklerle kendi düzeynizi oluşturabilirsiniz. Ve bu hususta size yardımcı olmak için geliştirici bunun bunun yanında yeni düzeynizi olabildiğince keyifli hale getirmek için yüzlerce farklı özelleştirilebilir seçenek sunar. Ayrıca, düzeynizi oluşturduktan sonra, başkalarının da sizinle aynı deneyimin keyfini çıkarabilmeleri için indirmeleri için çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. Bunun yanında, oyunu daha keyifli hale getirmek için diğer bireylerin yüklediği içerikleri de indirebilirsiniz.

Geometry dash premium apk

Oyunu daha canlandırıcı hale getirmek için karakterlerinizi farklı değişikliklerle özelleştirebilirsiniz. Belirli karakterlere benzemeleri için kostümlerini değiştirebilirsiniz. Veya onları farklı dişlilerle donatmak ve çalışma şeklini tamamen değiştirmek. Hatta oyun içi karakterlerinizi tek bir küpten rokete binen bir küp haline getirebilirsiniz. Ne kadar havalı olurdu? Seviye temasına uyacak biçimde kişiliğinizin rengini de değiştirebilirsiniz. Veveyaha tanınabilir hale getirmek için simgeler katın.

Geometry Dash Apk Oyun indir Club

Herhangi bir ustanın, bir usta olarak tanınmak için durmadan becerilerini uygulaması gerekir. Sen de öyle. Oyuncuların oyunun mekaniğine alışmalarına ve daha iyi olmalarına yardımcı olmak için Geometry Dash, oyuncuların ana oyunun mevcut tüm düzeylerini içeren Alıştırma moduna katılmalarına izin verir. Bu nedenle, gerçekleri daha kolay geçmenize yardım edecek zor hileleri yaparak pratik uygulayabilirsiniz.

Geometry Dash 2.2 APK indir

Kendinize oyun içi güçlendirmeler yahut özelleştirmeler dahil harika ödüller kazanmak için belirli başarıları tamamlamanız gerekir. Denemeniz için her zaman ihtiyaç duyulan başarılar ve zorluklar mevcuttur. Onları bitirin ve kendinize yeni bir yolculuk uygulayabilirsiniz.

Geometry Dash paralı ücretsiz indir

Geometry Dash ile alakalı iyi bir şey, uygulama içi satın alımların olmamasıdır. Bu, oyunu oynamak için yettiği kadar zaman harcayarak her koleksiyon öğesini kazanabileceğiniz manasına gelmektedir. Bunu yaparak, kendini adamış oyuncular daha iyi ödüller kazanma eğiliminde olduklarından oyun nispeten adil hale gelir.

Geometry Dash apk Dayı

Aynı zamanda oyunu oynayan dostlarınızla rekabet etmek için sosyal ağ hesabınıza giriş yaparak arkadaşınızın ilerlemesini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinden oyunculara karşı nasıl rekabet ettiğinizi görmek için küresel sıralama sistemindeki konumlarınızı kontrolünü yapabilirsiniz.

Geometry Dash Hile Apk

Herhangi bir uygulama içi satın alma ile gelmese de, oyun hala ücretli. Bu, cihazınıza indirebilmek için biraz para ödemeniz gerektiği manasına gelmektedir. Bunu bilerek, kullanıcıların mevcut tüm özelliklere sınırsız ulaşım elde etmelerini sağlayan bir mod sürümü oluşturduk. Aynı zamanda oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken web sitemize gitmek ve Geometry Dash APK’sini indirmek . Android cihazlarınıza yükleyin ve oyunu oynayabileceksiniz.

Geometry Dash apk indir

Oyun, çoğunlukla renkli dikdörtgen şekillerden bir araya gelen basit sanat stillerine sahiptir. Başlangıç ​​kişiliğiniz bile gözleri ve ağzı olan bir küp gibi görünmekte. Bu, oyunu her yaştan oyuncu için kolay ve erişilebilir hale getirir. Bunun da ötesinde, basit grafikler oyunu daha hafif hale getirerek eski cihazların sorunsuz çalışmasına izin verir.

Geometry dash apk pro

Yukarıda altı çizildiği gibi, oyun düzeyleri daha enteresan hale getirmek için eşleşen müzikleri kullanır. Geometry Dash’de, her biri birbirinden farklı yüzlerce farklı film müziğine erişebileceksiniz.

Basit ama enteresan bir oynanışa sahip olan Geometry Dash, Android cihazlarında bi hayli hızlı bir eğlence arayanlar için bağımlılık yaratan bir deneyim sunuyor. Eğer bu arcade hayranlarından biriyseniz, kesinlikle Geometry Dash’i seveceksiniz.

Geometry Dash indir (MOD, Full – Tam Sürüm Hilesiz)

Bir önceki android oyun

Pixel Rush Obstacle Course APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın