Türkçe Yama

Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor

Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor, Oyun severler için Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor

Genshin Impact eleştiri bombardımanına tutuluyor.  Genshin Impact oyuncuları, oyunun yapımcısı miHoYo’nun MMO’da boy gösteren problemlere sessiz kaldığını, son haftalarda açıklamalan etkinlik ve ödüllerin çok yetersiz olduğunu ve oyuna eklenen bazı karakterlerin özensiz biçimde tasarlandığını iddia ediyorlar.

Oyuncular bu yüzden, “tepkilerini” göstermek için bir yol bulmuşlar, oyunu Apple Store ve Google Play Store’da eksi not bombardımanına tutmak!

Genshin Impact eleştiri ve eksi not bombardımanına tutuldu

Geçen Ağustos ayında gerçekleşen Gamescom 2021 sırasında Genshin Impact ile Horizon evrenlerinin birleşeceğini ve girmek üzere olduğumuz Ekim ayında da “Melodies of an Endless Journey”  etkinliğinin de oyuna ekleneceğini öğrenmiştik. Lakin oyuncular, bahsi geçen etkinliklerde sunulan ödülleri yetersiz hatta “cimri” bulmuşlar.

Genshin Impact eleştiri

Oyunun ödül sisteminin yetersizliği ve yapımcı şirketin bu husustaki sessizliği birleşince Genshin Impact topluluğu çözümü, Genshin Impact Google Play Store sayfasını “1” not bombardımanına tutmakta bulmuşlar. Twitter ve Discord adreslerinde oyunun düşürülen notunu “Şimdi gülen taraf kim?” tadında mesajlar ile paylaşarak yapımcıya duyuran oyuncular, Genshin Impact Apple Store notunu ise pek etkileyememişler. Oyunun notu an itibariyle 4.7/5.

Twitter, Discord, Google Play Store ve Apple Store üzerinden git gide artan “tepkilere” karşı miHoYo sessizliğini koruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu