GB WhatsApp v18.60 PRO APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GB WhatsApp v18.60 PRO APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Alexmods tarafından yayınlanan 33 MB boyutundaki GB WhatsApp v18.60 PRO APK indirme linkini sizler için paylaştık. GB WhatsApp v18.60 PRO APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve GB WhatsApp v18.60 PRO APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

GB WhatsApp v18.60 PRO APK

GB WhatsApp APK’sını indirin – en son sürüm – Android için ücretsiz ve uygulamayla birlikte gelen ekstra özelliklerin keyfini çıkarın.

GB WhatsApp AÇIKLAMASI

GB WhatsApp APK, Android telefonlar için orijinal WhatsApp uygulamasının bir çok ek detaya sahip ileri gelen güçlendirilmiş sürümüdür. Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal uygulamalarla dolu bir pazara sahip olan WhatsApp, kullanan bireylerin Wi-Fi üzerinden başkalarıyla iletişim kurmasını sağlıyor. Sesli sohbeti bir telefon görüşmesi gibi kullanabilir yahut bağımsız olarak yahut bir grup sohbetinin parçası olarak yazılı mesajlar gönderebilirsiniz. Uygulama, şifreli mesajlaşma, fotoğraf ekleri ve dosya paylaşımı gibi bir çok harika yerleşik detaya sahiptir, fakat GB WhatsApp APK, orijinal teklife çok daha yükseksını ekler.

GBWhatsApp APK’sini indirdiğinizde otomatik yanıtlama, canlı konumları paylaşma, mesajlarınızı izleme ve çok daha yükseksı dahil olmak üzere bir çok ek özellik mevcuttur. Aşağıda farklı özellikler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vereceğiz. Bu uygulama, başkalarıyla iletişim kurmak için düzenli olarak WhatsApp kullanan herkes için tavsiye edilir – GBWhatsApp’ı indirmek size Android için mevcut diğer sosyal uygulamalardan daha fazla işlevsellik sağlar. İndirmesi ve kurması basittir ve çoğu telefonda çalışır.


GB WhatsApp’ın En İyi Bilhassari

Standart bir paket olan WhatsApp, bireylerin Wi-Fi ve veri bağlantısı üzerinden birbirleriyle basit bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş devrim niteliğinde bir araçtır. Basit düzeni ve kullanımı kolay sohbet işlevi, tüm dünya çapındaki dostlarıyla konuşmak isteyenler için müthiş bir seçim haline getirmiştir. Uygulamadaki basit düğmelerle basit bir şekilde grup sohbetleri ayarlayabilir, dosya gönderebilir ve toplantılar yapabilirsiniz. Lakin, bu harika uygulamadan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, GB WhatsApp tam size göre. Ekstra özelliklerin bir listesi ve WhatsApp’ın bu yükseltilmiş sürümünü neden kesinlikle indirmeye değer olduğunu buradan anlayabilirsiniz.


Kolayca Mesaj Göndermek İçin Otomatik Yanıtlama İşlevi

Aynı mesajı defalarca yazmak zorunda kaldığınız için hiç hayal kırıklığına uğradınız mı? Bu, özellikle WhatsApp’ı iş için kullananlar yahut kendilerini hemen yanıt veremeyecek kadar meşgul bulanlar için özellikle rahatsız edicidir. Ayrıca bir çok benzer mesajı tekrar tekrar alabilirsiniz. GB WhatsApp otomatik yanıt işlevi, bir dizi farklı mesaja varsayılan bir yanıt ayarlamanıza olanak tanır. Bu size zaman kazandırır ve bunun bunun yanında dostlarınızı güncel tutar. Kullanımı gerçekten fazla basittir ve istediğiniz herhangi bir yanıt türünü ayarlayabilirsiniz.


DND Devre Dışı Bırakma İşlevi

Telefonunuzda birbirinizi bölmesini istemediğiniz diğer uygulamaları düzenli olarak kullanıyor musunuz? GB WhatsApp DND özelliğini tercih ederek internet erişiminı yalnızca WhatsApp için kapatabilirsiniz – bu, telefonunuzu diğer önemli şeyler için kullanırken bir arama yahut mesajla rahatsız edilmeyeceğiniz manasına gelmektedir. Yine, bu iş kullanıcıları yahut telefonlarını oyun oynamak için kullananlar için harika. Önemli bir oyunun tam ortasında bir çağrı almaktan daha kötü bir şey olamaz!

Metin Mesajlarını Büyük Gruplara Yayınlayın

Varsayılan WhatsApp’ta gruplara mesaj gönderebilmenize rağmen, bir çok insana yayın yapmak biraz daha zordur. WhatsApp GB apk tercih ederek, aynı anda birden fazla insana mesaj gönderebilir, pazarlama, dostlarınıza ulaşan bir etkinlik ile ilgili mesajlaşma ve özel etkinlikler sırasında kullanım için harika. Bu, kullanımı kolay kolay bir şekilde bir işlevdir ve bu, bu uygulamayı indirmenin harika bir fikir olmasının nedenlerinden biridir.


GBWhatsApp Kullanarak Mesajlarınızı Filtreleyin

GB WhatsApp’ın çok kullanışlı bir özelliği, mesajlarınızı filtreleme, belirli sözcüklerin, cümlelerin ve hatta bireylerin farklı kategorilerde düzenlenmesine izin verme kabiliyetidir. Bu, mesajlarınızı istediğiniz gibi düzenlerken spam mesajlarını da filtreleyebileceğiniz manasına gelmektedir. Sık sık WhatsApp kullanıcısıysanız, bu yükseltme kesinlikle kullanışlıdır. Filtre seçeneği bunun yanı sıra mesajlarınızı bir defada temizleme özelliğiyle birlikte gelir ve mesajları sıra sıra silerek çok fazla zaman tasarrufu sağlar.

Bir cevap yazın