Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ezjoy tarafından yayınlanan 26MB boyutundaki Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4]

Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [4.0.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda ektiğini hasat edebilir ve satabilirsin, acil durumda sana yardım etmesi için bahçeni korumak için evcil hayvanını yetiştirebilirsin!

Garden Mania 3 4.0.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Elmas Hilesi. Evcil hayvan satın almak için elmasları kullanın (giriş için ana arayüzde PETS’e tıklayın) yahut tohum satın almak için bahçeye girin (ana arayüzde BAHÇE’ye tıklayın) ve elmaslar satın alındıktan sonra sonsuza kadar kilitlenir.

Evcil hayvanlara bakmak ve farklı bitkiler yetiştirmek gibi günlük işlerle bahçe sahibi olmak istiyorsanız Garden Mania 3‘e bakın. Pek çok birinin sevdiği keyifli bir oyun olan bu oyun, oyunculara neşe getiriyor ve yaşamın tüm sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. En görkemli bahçeyi yaratmak için kendi isteklerine göre büyüme fırsatına sahip olacaklar.

Garden Mania 3’e gelen oyuncular, sevdikleri bitkileri özgürce yetiştirebilirler. Ardından, olabilecek olduğunca hızlı büyümelerine ve olgunlaşmalarına yardımcı olmak için onlara iyi bakın. Oyuncular her sezon bu mahsulleri hasat edebilecek ve gelirlerini yükseltmek için satabilecekler. Ayrıca yetiştirilen bitkileri komşularınıza armağan olarak kullanabilir yahut aileniz için yemek ve yemek uygulayabilirsiniz.

Garden Mania 3 v4.0.4 MOD APK

Garden Mania 3‘te oyuncular, bahçeyi korumak için birkaç tatlı evcil hayvana bakma ve yetiştirme hakkına sahiptir. Sahiplerine müthiş itaatkar ve sadık olacaklar, mallarını nasıl koruyacaklarını bilecek ve sahiplerinin hırsızları yakalamasına yardım edeceklardır. Sadece bu değil, çığlıkları ve hareketleri aracılığıyla bahçenizde neşeli bir atmosfer yaratırlar.

Garden Mania 3 Para Hilesi

Her zaman gayretle sıkı çalışan tatlı ve çevik bir karakter kadrosuna maruz kalacak ve hayran kalacaksınız. Sadece çalışkan değiller, bunun yanı sıra çok arkadaş canlısı ve cana yakınlar. Hayattaki sevinçleri ve üzüntüleri, zorlukları size eşlik edecek ve paylaşacaklar. Sadece bu değil, oyun size önceden hiç zevk almadığınız yeni ve yenilikçi oyun modları getirecek.

Garden Mania 3 Altın Hilesi

Garden Mania 3 oyunculara yüzlerce farklı düzey sunacak ve oyuncular hayallerinde bi hayli hızlıca bir bahçe yaratmak için kabiliyetlerine ve hikayelerine uygun bir düzeyyi özgürce ve isteyerek seçebilecekler. Ayrıca oyunun sunduğu bir çok zorlukla yüzleşmek ve yaşamak zorunda kalacaksınız. Güzel bir bahçeyi tamamlamak için en keskin stratejileri ve uygun oyunu geliştirmek için bi hayli hızlı ve akıllı bir oyuncu olun.

Garden Mania 3 Elmas Hilesi

Bu oyunda her gün size özel bir görev verilecek. Hızlı ve zamanında tamamlayıp tamamlamanız gerekiyor. O zaman çekici armağanler sana gelecek. Sadece bu değil, puanınız da önemli ölçüde artar. Yeterli puan alırsanız, üç yıldız kazanacaksınız ve yakında zamanda yeni bir düzeyye yükseleceksiniz.

Garden Mania 3 Hile Apk

Üretici, oyuncuların büyüleyici ve son derece canlı bir arayüzün keyfini çıkarmasını sağladı. Karakterleri çevreleyen sahneler ayrıntılı ve güzel bir biçimde anlatılıyor. Bu da bir çok birinin dikkatini çekmiş ve bu oyuna gelmelerini ve katılmalarını sağlamıştır. Sadece bu değil, fon müziği de benzersiz ve canlı. 

Garden Mania 3 Apk indir

Birçok oyuncunun bahçeyi inşa etme ve dekore etme hususundaki konsantrasyonlarını ve neşeli ruhlarını arttırdı. Ayrıca, bu tamamen ücretsiz bir oyundur, bu yüzden endişelenmeden ve fazla düşünmeden indirip oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz!

Garden Mania 3 indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

The Elder Scrolls Blades APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın