Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download, APK uygulama sitemizde Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download

Gangster amp Mafia Grand Vegas City crime simulator Apk Download

Vegas şehri yeraltı yaşamına hoşgeldiniz. Suç mafya haydut savaşlarının ortak kent kaideleri halini aldıği Gangster oyunu.
Gerçekçi ses ile etkileyici patlama,
sınırsız felaket ve bu savaş arenasında soygun, rakipler sizi yakalamaya çalışırken tankınızı yada helikopterinizi beslemek şeklinde olağan bir şeydir. Günlük iş, değil mi?

???? Öykü ????
Sokaktaki sokak hırsızlarından birisiniz, yaşam hayaliniz daha iyi ömür , para, süper arabalar ve hanımefendiler. Lakin, kabahat otomobili dünyasında kent kaidelerinı tespit eden gangster büyük efsaneleri sebebiyle daha iyi bir yaşam için hiç bir beklentiniz yok. Şimdi, hırsızlık otomobillerinde yaşamak için para kazanan genç bir sokak hırsızı ve minik suçlarsınız. Bu size bağlı, müthiş suç haydut yaşamınızı nasıl inşa edersiniz?
Fırsatların kanını ilk kez tattığında, SWAT kuvveti ve polisler tarafınca yakayı ele verdin. Sonuçtan sonrasında geriye kalan tek şey eski hapishane kotları ve Carol Johnsonın gömleği. Hapishanede büyük gangster Tommy, sağ eli Frank ve Micheal ile tanışıyorsun, yaşamın tamamen değişiyor. Michael size askeri vasıta kullanmayı, roketatarla ateş etmeyi ve jet paketini kullanmayı öğretir. Suç otomatik gangster oyununda ilerlemenize yardım edecek görevler ve görevler oluşturmaya başlıyorsunuz. Ayrıca, sokak hırsızı olarak, büyük miktarda para kazanmaya ve kadınların dikkatini çekmeye başlarsınız. Daha iyi bir yaşam için hırsızlıktan mafya büyük gangster vaftiz babasına.

???? Kentsel vaftiz babası ????
Hayat hayaliniz Vegas kentsel vaftiz babası yada destek gangster olmak ve kendi suçunuzu mafya imparatorluğu oluşturmak. Ama polis ve mafya haydutları seninle aynı fikirde değiller ve haydut yaşamını oldukca zorlaştıracaklardı.

Gangster

Bir cevap yazın