Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak OneSoft Global PTE. LTD. tarafından yayınlanan 106MB boyutundaki Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0]

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [2.8.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Chicken Shoot’a benzer oynanışa sahip bir oyun olacak, fakat özellikleri ve grafikleri daha da iyileştirildi.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı 2.8.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Geliştirme Kartı

2008’den bu yana, çevrimiçi oyunların dönemi hala sınırlı ve şimdiki kadar popüler değil, Chicken Invaders gibi çevrimdışı oyun başlıkları bir çok kişi tarafından tatminiyetle karşılanan bir nokta halini aldı. Chicken Invaders, keyifli bir tarzla müthişleşti ve bir çok durum oyuncuları şaşırttı. Bu nedenle sıkılmadan saatlerce oyuncuları kendine çekebilir. 10 yılı aşkın geliştirme sürecinin sonrasında Chicken Invaders, Galaxy Invaders Alien Shooter adıyla yeni bir düzeyye yükseldi. Bu sürüm, içerik ve grafikler yönünden tamamen geliştirilmiş, bundan dolayı size heyecan verici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı v2.8.0 MOD APK

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı, insan nüfusunun çok kalabalıklaştığı ve hayatlarını uzaya doğru geliştirmeleri gerektiği zaman çok uzak bir gelecekte bir bağlam inşa ediyor. Bu yolculuk sırasında, galakside su ve ışık ile yaşamın büyümesi için nitelikli müthiş bir gezegen buldular. 

Galaxy Invaders apk indir

Bunun yanında, gelişme, bir uzaylı gücü ortaya çıkmadan ve gezegeni ele geçirmeden fazla uzun sürmedi. Orduları hala varsa, bireylerin bir gün burada hayatta kalamayacaklarını iddia ediyorlar. Yüzlerce senedir aradığımız dünyayı terk etmek veya uzaylılarla sonuna kadar savaşmak olmak üzere iki seçenek sunuluyor.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Para Hilesi

Uzay gemisi filosunun komutanı size güvendi ve yaratıkları püskürtme sorumluluğunu size emanet etti. Emri aldınız ve görevinizi yerine getirmek, bireylerin büyümeye devam etmesi için yaşamı korumak için yolculuğunuza başlamanız gerekiyor. Bu yolculuk sırasında düşmanlarınızı vurmak için savaş geminizi kontrol edeceksiniz.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Elmas Hilesi

Chicken Invaders oynamış olanlar için, belki de Galaxy Invaders Alien Shooter’ın oynanışı yeni bir şey gibi görünmüyor. Geminin silah sistemi otomatik olarak mermi atarken, geminin hareket yönünü kontrol etmek için ekrana dokunmanız yeterli. Galaxy Invaders: Alien Shooter’ın her aşaması iki dalga halinde gerçekleşir. İlk asker grubu askerlerdi, ufak olmalarına rağmen sayıları çok fazlaydı.

Galaxy Invaders hile Apk

Bu askerlerle yaptığınız savaş sırasında, müthiş bir güce sahip bir çok mermi türünü toplama fırsatınız var. Savaş geminiz baskın hale gelecek ve önemli bir hasar niteliğine sahip olacak. Lakin, ilk kısım yalnızca önyüklemedir. Küçük düşmanları yendikten sonra patron ortaya çıkacak. Bossun özellikleri önemli savunmaları, yüksek HP’si ve çok mermi atmasıdır. Bu nedenle, yalnızca kuvvetli bir savaş gemisine değil, bunun yanı sıra patronlardan ateşlenen mermilerden kaçınmak için esnek kontrole sahip olmanız gerekir. Yanlışlıkla bir kurşun isabet ederse, baştan oynamanız gerekir.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Apk indir

Galaxy Invaders: Alien Shooter keyifli bir oyundur. Sadece oynanış çekici ve basit değil, bunun yanı sıra bu oyun bunun yanı sıra güzel bir grafik arka planına sahip. Her yeni mermi topladığınızda, savaş geminiz çok güzel görünen kıvılcımlar yahut şimşekler ateşleyecek. Mekan bağlamının bunun yanında sanatsal özelliklerle de dizayn edilmiştır. Kozmik toz bulutlarının, gizemli gezegenlerin ve yıldızlardan yayılan göz alıcı ışınların olduğu galaksinin uçsuz bucaksız alanına dalacaksınız.

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Craftsman Building Craft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın