Gahiji pdf oku indir

4
Gahiji pdf oku indir

Gahiji pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Gahiji kitabını paylaştık. 192 sayfadan oluşan Gahiji kitabının yazarı ise Ayşegül Caz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gahiji oku indir. Gahiji pdf indir yandex, Gahiji pdf indir idefix, Gahiji PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gahiji Pdf indir

Gahiji Kısa Özet

Akıl hocam dediği amcası Tarık Ani’nin izinden giderek başarılı bir antropolog olan Türkan Ani’nin yaşamı, amcasının ölümünden sonra müthiş bir değişime uğrar. Cenazeye katılmak için Makedonya’ya giden Türkan, amcasının bahçesinde demir bir çubuk ve kendisine yazılan gizemli bir not bulur. Bu demir parçası, çok iyi tanıdığı amcasının yaşamının nasıl özeti olabilirdi ki? Bir de kitap bırakır yeğenine Tarık Ani. Bu kitap, Kadim Mısırlıların yazmış olduğu ve içinde tılsımlı duaların bulunduğu Ölüler Kitabı’dır.

A?edilmek istediği için bu kitabı Türkan’a bırakan amcası nasıl bir kötülük yapmıştı da ruhunun acı çekeceğine inanıyordu? Amcasının odasında bulduğu kemik parçalarındaki izleri de incelemesiyle Türkan’ın içini merak, heyecan, korku kaplar ve amcasının mezarının açılması gerektiğine karar vererek dönüşü olmayan bir yola girer.

Öğrendikleri ve yaptıkları neticesinde Türkan’ın yaşamında hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

Bir cevap yazın