Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak HONG KONG TOUDA CO., LIMITED tarafından yayınlanan 354MB boyutundaki Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6]

Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [1.6.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarların istilasını önlemek için kürelerde sıkıştırılmış güçleri kullanmalarına izin veren iki oyuncu içindeki bir güç savaşıdır.

Fusion Crush 1.6.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ödül Hilesi. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!

Fusion Crush, canavarların istilasını önlemek için kürelerde sıkıştırılmış güçleri kullanmalarına izin veren iki oyuncu içindeki bir güç savaşıdır. Temsili görüntüler, kendi kabiliyetlerine sahip renkli kürelerdir; oyuncuları ilk görüşte tatmin ederler. Bir tahtın iki kralı olmaz, oyuna katılın ve hegemonyayı elinize alın. Kimin daha bi hayli hızlı ve daha akıllı olduğunu görmek için dostlarınızı oynamaya ve rekabet etmeye davet edebilirsiniz!

Fusion Crush v1.6.6 MOD APK

Fusion Crush, deneyimleyen bireylerin yorumlarını aldıktan sonra, yeni sürümü bir çok üstün özellik ile güncelledi. Phoenix ve Black Hole adındaki iki isim göründüğünde daha da çekici olacak iki tamamen yeni olay. Düşmana karşı ilerlemeniz de başarı sistemi aracılığıyla kaydedilecek ve sonrasında sizi tüm oyuncu önderlik tablosunda sıralayacaktır. Yine de, eski kural ama asla güncelliğini yitirmemek, yeni başarıların kilidini açmak ve çekici ödüller almak için kazanmak için rakibin üstesinden gelmektir.

Fusion Crush Para Hilesi

Kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmak için uzun süredir beklenen iki savaş alanı görüntüsü piyasaya sürmeye karar verdik: Bloody Moon ve Clear. Dünya sıralamasında tahtı ele geçirmeyi kazanmak, noksanlıklerin üstesinden gelindiğinde tekrar ulaşmanızı zorlaştırmayacaktır.

Fusion Crush, 2 oyunculu bir oyunun birleşimidir. Güç dolu küreler düzenlemek için boş hücrelere sahip olacaklar ve sonrasında ardı sıra gelen yüzlerce canavarı yok etmeye devam edecekler. Kendiniz için müthiş oluşumu seçin ve canavarlar daha derine inmeden ve sizi yutmadan önce onları ezin. Birçok oyun modu ile istediğiniz modu seçebilir ve en iyi alanı deneyimleyebilirsiniz.

Fusion Crush Altın Hilesi

Oyuncu yelpazesinde sınır yoktur; Herhangi bir oyuncuya karşı oynayabilir yahut dostlarınızdan birini birlikte oynamaveyavet edebilirsiniz. Tüm canavarları kimin öldürdüğünü bulmak için sonuna kadar hayatta kal ve kazan! Gücü birleştiren komboları kullanırken anında rakibinizi ezmek için harika bir yeteneğe sahip olun. Ayrıca tecrübelerinizi dostlarınızla paylaşabilir ve Co-op’ta en iyi stratejiyi geliştirebilir yahut şansınızı denemek için Arena’da zarları seçebilirsiniz.

Fusion Crush Apk Hile

Oldukça keyifli ve kolay oynanışa sahip Fusion Crush, basit ama bunun yanı sıra bi hayli bi hayli hızlıdır; Ayrıca düşmanı yakalamak için zekanızı da eğitmeniz gerekiyor. Gelen canavarları yendiğinizde, yeniden doğarlar ve rakibinizin alanında görünürler. Kazandığınızdan emin olmak için bir sürü canavar öldürün!

Fusion Crush Apk indir

Oyunda bunun bunun yanında saldırı strateji setleri oluşturmayı yahut güç kürelerini nasıl birleştireceğinizi gözlemlemeli ve öğrenmelisiniz, böylece füzyon sizi kuvvetli kılar. Aynı yahut farklı kombinasyonları birleştirebilir, yeni güç türleri yaratacaktır. Müthiş geri dönüşler yapmaya başlar başlamaz onları düzenleyin!

Fusion Crush Apk Son Sürüm

Oynanışı ve tecrübeleri ilk sıraya koyan Fusion Crush ve güç taşları her zaman harika bir kullanım hissi verecektir. Hit start’ı indirin ve güç kürelerinizi seçin, düzenleyin ve benzersiz Bagua haritasını oluşturun. Canavarların bunun yanında düşmanları da yenin ve önderlik tablosunda tahtı ele geçirin. Lütfen kullanmaktan ne kadar tatmin olduğunuz ile ilgili bize bir inceleme bırakın. En güncel sürümlerin oluşturulmasına yardım edeceklardır.

Fusion Crush indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi, Reklamsız)

Bir önceki android oyun Truck Simulator Ultimate 2021 Apk indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın