Apk indir

Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi

Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi, APK uygulama sitemizde Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi apk indirme linkini sizler için paylaştık. Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi ile alakalı detaylar yazımızda..

Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi

Free TRT Çocuk Müzik Atölyesi

Birbirinden keyifli TRT Çocuk şarkıları ve müthiş bir oyun deneyimi Müzik Atölyesi’nde seni bekliyor.

Sihirli parmaklarınla piyanonun tuşlarına dokun ve TRT Çocuk kahramanlarının birbirinden keyifli şarkılarıyla ritmin tadını çıkar. Sevilen şarkılarla ve sürprizlerle, notaların renkli dünyasını keşfetmeye hazır ol!

Müzik Atölyesi, rahat anlaşılır oyun mekaniğiyle, her insanın basit bir şekilde piyano çalabilmesini sağlıyor. TRT Çocuk repertuarının en bi hayli beğeni alan şarkılarından bir araya gelen Müzik Atölyesi’nde, müthiş melodiler keşfedilmeyi bekliyor.

Oyunda ilerlemek için yapman gereken fazla basit: Buzlu tuşlara dokunmak. Tuşları kaçırmadan şarkıyı bitirebilirsen, bir sonraki döngüde daha zor bir düzeyyi oynayacaksın. Bitirdiğin düzeyye göre gümüş, altın ve yakut yıldız kazanabilirsin. Unutma: Kazandığın yıldızlar düzeyye nazaran can olarak sana geri dönecek. Tüm şarkıları sonuna kadar çalmaya çalış ve en iyisi ol!

Sanatçı ruhunu ortaya koy ve içindeki müzisyeni keşfet!

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİK ATÖLYESİ
•Bu oyunda isteyen hepimiz piyano çalabilir.
•Müzik Atölyesi işitsel zekâyı destek sunar.
•En bi hayli beğeni alan TRT Çocuk şarkıları Müzik Atölyesi’nde.
•Kolay oynanabilir ve ufaklıklara uygun olarak tasarlandı.
•Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.

TRT Çocuk Müzik Atölyesi Apk Full

AİLELER İÇİN MÜZİK ATÖLYESİ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, keyifli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için dizayn edilmiştır. Bu nedenle çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu halde çocuğunuzun Müzik Atölyesi’ndminimumami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini elde etmiş olacaksınız. Yeni oyunlarımızla alakalı açıklamalarımız için facebook.Com/trtcocuk sayfamızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun şahsi veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir mevzu. Çocuğunuzla yahut sizinle alakalı kişisel detayları toplamıyor yahut paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiç bir bölümünde reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içinde yarattığı bir şey var ise, siz veya evladınız seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz.

Daha geniş bir şekilde bilgi için trtcocuk.Net.Tr/kurumsal/kosullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu