Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV, APK uygulama sitemizde Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV apk indirme linkini sizler için paylaştık. Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV ile alakalı detaylar yazımızda..

Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV

Free OkiDoKido Çocuk Çizgi Film TV

Okidokido 0 güvenilir ve reklamsız tek çocuk platformudur.
Okidokido, 0-6 yaş grubu çocuklar için uzman kişiler aracılığıyla özenle seçilmiş Türkiye ve dünya çapından en fazlaca izlenen eğitici çizgi filmlerin, çocuk şarkılarının, masalların ve ninnilerin yer almış olduğu 0 emin, reklamsız çizgi film platformudur.

Okidokido evlatları sanal dünyanın risklerinden korur.
0-6 yaş içinde evladınız varsa; anne-baba olarak dijital dünya çapında her gün daha da kötüye giden kuralsız, denetimsiz içerik kirliliğinden rahatsız oluyorsanız; bir sonraki videoda çocuğumun karşısına ne çıkacak diye endişe ediyorsanız; negatif güce sahip reklamlara da maruz kalmasın istiyorsanız, Okidokido’yu derhal indirin; Türkiye’den ve dünya çapından en oldukca izlenen 3.000’den fazla çizgi filmi izlemeye hemen başlayın.

Okidokido’yu evladınız dilediği yerden internetsiz izlesin.
Tatilde, uçakta, internet erişiminın asla olmadığı yada rabıta hızının düşük olduğu herhangi bir yerde web kotanızdan harcamadan Okidokido keyfini sürdürebilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan çocuğunuzun sevdiği videoları indirerek listelerim bölümünde saklamak.

Okidokido’yu izleme süresine siz karar verin.
Çocuğunuzun yaşına yada sizin gereksinimleriniza bakılırsa Okidokido uygulamasında süre planlayıcısını tercih ederek her celse için 0-120 dakika içinde dilediğiniz süreyi seçebilirsiniz. Süre tamamlandığında tatbik kapanır.
Arka planda çalma özelliğiyle siz telefonunuzu kullanırken de arkada Okidokido şarkıları, masalları çalmaya süre gelir.
Engelleme tuşu ile de çocuğunuzun yaşına uygun bulmadığınız videoyu kaldırılan videolar arasına gönderebilirsiniz.

Okidokido yabancı dil gelişimine katkı sağlar.
Çocuğunuz en sevilmiş olduğu şarkıların İngilizce ve İspanyolca versiyonlarını da Okidokido’da izleyebilir.

Okidokido’da görmek istemeyeceğiniz hiçbir içerik yok.

OkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV Apk Full indir

İstediğiniz zaman başlatın dilediğiniz zaman durdurun.
Herhangi bir ücret ödemeden uygulamayı indirdikten sonrasında gerekli adımları takip ederek hiç bir kişisel verinizi paylaşmadan 14 gün parasız deneme sürenizi başlatabilirsiniz. 14 gün nihayetinde Okidokido’yu aylık 14,99 TL izlemeye devam edebilirsiniz. Abonelik süreciniz bittikten sonra dilediğiniz zaman taahhütsüz iptal etme seçeneğiniz yer alıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyileri Okidoki’da
Okidokido’da yalnızca prestijli çizgi film imal firmalarından telif hakları alınmış 3.000’in üzerinde çizgi film bölümü var ve seçilmiş yeni içerikler eklenmeye sürdürmekte!
En bi hayli beğeni alan çizgi diziler Caillou, Jet ile Keşfet, İtfaiyeci Sam, Çilek Kız, Cesur Kuşlar, Mölang, Poko ,Monk, Pisi Kedi, Bob Usta, Louie, Canavar Matematik Ekibi, Mig Diyor Ki, Ella Bella Bingo, Orman Temposu, Gazoon, Twirlywoos benzer biçimde birbirinden renkli çizgi filmler En bi hayli beğeni alan ve en popüler çocuk şarkıları Sevimli Dostlar, Agu TV Bebek Ninnileri, Adisebaba Şarkıları, Kukuli, Edis ile Feris, Masallı Şarkılar benzer biçimde en popüler çocuk şarkıları ve En bi hayli beğeni alan klasik çocuk masalları Okidokido’da!

Yasal Uyarılar
Uygulamada sunulan uygulama-içi satın almalar Google/Apple hesabınızdan öğrenim edilecektir.
Uygulamada sunulan abonelikler, otomatik yenileme opsiyonu kapatılmazsa laf mevzusu aboneliğin dolduğu günün 24 saat öncesine kadar aboneliğin başladığı fiyat üzerinden otomatikman bir ay uzatılır. Bu ödeme yeni aboneliğin başlama anıyla 24 saat öncesi içindeki zaman diliminde Google/Apple hesabınızdan tahsil edilecektir.
Aboneliğinizin otomatik yenileme hususi durumunu Google Hesap Ayarlarınızdan kapatabilirsiniz. İçinde olduğunuz döneme ilişik etken aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Aşağıdaki linklerden kullanım koşullarımıza ve gizlilik anlaşmamize varabilirsiniz:
http://okidokido.Com/terms/index.Html
http://okidokido.Com/privacy/index.Html


Bir cevap yazın