Forza Horizon 5 ön indirmeye açıldı

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Forza Horizon 5 ön indirmeye açıldı, Oyun severler için Forza Horizon 5 ön indirmeye açıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Forza Horizon 5 ön indirmeye açıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Forza Horizon 5 ön indirmeye açıldı

Bu haftanın başlarında Forza Horizon 5, ‘Gold’ statüsüne ulaşmıştı. Oyunun geliştirilme sürecinin tamamlandığını ve seri üretime hazır olduğunu bildiren bu haber, bugün açıklanmış olan ön yükleme haberinden birkaç gün önce paylaşılmıştı. Xbox ve Windows’ta oyunu şimdiden indirebileceğinizi söyleyen ekip, oyunun platformlara göre değişkenlik gösterebilen indirme boyutlarını da paylaşmış.

Forza Horizon 5, ön indirmeye açıldı

Herhangi bir gecikme yaşanmadan 9 Kasım 2021’den bu yana Meksika’nın güzelliklerini keşfetmeye başlayabileceğinizi bildiren ‘Gold’ statüsü, tanınmış serinin oyuncularla buluşmaya bir kez daha hazır olduğunu gösteriyor. Oyun; Xbox Series X|S, Windows ve Steam’de 103 GB gibi bir boyuta sahipken, Xbox One’da ise 116 GB gibi bir boyutla karşımıza çıkıyor. Ayrıca, Steam kullanıcıları için ön indirmenin halen açılmadığını ve ilerleyen zamanlarda açıklamalacağını söylemekte yarar var.

Forza Horizon 5, ön indirmeye açıldı

Eğer aktif bir Xbox Game Pass aboneliğiniz yer alıyorsa yahut oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş ettiyseniz, an itibariyle oyunu cihazınıza indirebilir ve çıkışında herhangi bir gecikme yetaptan Forza’ya girebilirsiniz. 9 Kasım 2021’de piyasaya sürülecek olan yapım; Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için çıkacak. Ayrıca oyun, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass kütüphanesine dâhil olacak.

Bir cevap yazın