Türkçe Yama

Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi

Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi, Oyun severler için Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi

Forza Horizon 5 multiplayer modları için yeni bir video yayınlandı. En son haritası ve araba listesi gibi bilgileri ile karşımıza çıkan oyun için yapım ekibi belli aralıklar ile sunum düzenliyor. Bu sunumlarda oyunun farklı noktalarına değinen ekip son sunumda ise multiplayer oynanışı üzerinde durmuş. 50 dakikalık bu sunum videosunun hemen hemen tamamında Forza Horizon 5 oynanış fotoğraflarıne yer verildiğini de göze çarpıyor.

Forza Horizon 5 multiplayer videoları yayınlandı

Forza Horizon 5’te dilerseniz dostlarınızla dilerseniz de diğer oyuncular ile bir araada oynayabilecek ve kıyasıya yarışlara girebileceksiniz. Daha önce oyunun haritasının orta bölümünde bir saha bulunacağı ve bu sahada Arena modlarına girebileceğimiz açıklanmıştı. Yayınlanan yeni videoda da bu arena modlarından Bullseye ve Pinata Pop gibi kısımlara ait görüntülere yer verilmiş.

Forza Horizon 5 multiplayer için 50 dakikalık video geldi

Forza Horizon 5 haritası sahiller, ormanlık alanlar, bataklıklar, dağlar ve irili ufaklı yerleşim bölgelerine elde ederek. Tabi Meksika’nın uçsuz bucaksız kurak bölgelerini de unutmayalım. Zaten yayına giren haritaya incelediğimizde detaylarda bu bölgelerin bazılarını görebilmek olabilecek. Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021’de çıkacak ve önceden bilgisi verildiğı gibi çıktığı gün Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek. Şimdiye kadar ki en büyük ve oynanış yönünden değişiklik barındıracağı söylenen Forza Horizon 5, bu sefer oyuncuları Meksika’nın uçsuz bucaksız topraklarına götürecek. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu