Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Underground Creative tarafından yayınlanan 12MB boyutundaki Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5]

Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [1.5.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi futbol imparatorluğunu kur!

Football Chairman Pro 1.5.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi.Oyuna girdikten sonra oynamaya devam etmeyi seçin, aksi takdirde MOD çalışmayacaktır!

Football Chairman Pro – yönetim türünde bir oyun, oyuna gelen oyuncu, oyunu başkanın bakış yönünden oynayacak. Her ne kadar değişik bir yön olsa da oyun yine de bi hayli başarılı ve oyunculardan büyük övgü aldı. Oyuncular futbol oyununda yeni bir şeyler deneyimlemek istiyorlarsa bu oyun tam size göre.

Football Chairman Pro v1.5.5 MOD APK

Oyuncular Football Chairman Pro‘ya geldiğinde, alışılmış oyunların aksine, oyuncu grubun sahibi olur. Oyuncunun bu oyunu oynarken görevi, şampiyonluk için rekabet etmek için giderek daha kuvvetli bir takım oluşturmaktır. Oyunun başında, oyuncunun oyuna başlamak için takımını oluşturmasına izin verilir. Oyuncu başkandır, böylece takım adı, logosu, antrenörler ve daha fazlası gibi her şeye kendisi karar verebilir. Oyuncular, istedikleri her şeyi yapmak için takımlarını kontrol etmekte özgür olacaklar.

Football Chairman Pro Para Hilesi

Bu takımı kurmanın amacı yarışmanın şampiyonluğunu kazanmaktır. Yani oyuncu eksiksiz bir takım oluşturduktan sonraki adım yarışmaya katılmaktır. Bir oyuncu bir turnuvaya katıldığında, kazanmak için diğer takımlara karşı oynamak zorunda kalacağı manasına da gelir. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda oyuncular, oynayacakları oyuncuları doğrudan kontrol edemezler. 

Football Chairman Pro Altın Hilesi

Oyuncular oyunu yalnızca bir koç pozisyonunda takip edebilirler; bu oyunun kriterlerine uygun olacaktır. Oyunculara, oyuncuların basit bir şekilde takip etmeleri için oyun bilgileri metin şeklinde gösterilecektir. Birçok kişi, bu oyunun doğasında bulunan rekabet gücünden dolayı, bunun oyunu sıkıcı hale getireceğini düşünecektir. Ama bu oyunu yapan ve çok sayıda oyuncuyu oyuna çeken şeyler bunlar.

Football Chairman Pro Apk Hile

Oyuncu, başkan olmanın bunun yanında, taktikleri vermek için bir antrenör olarak da görev yapar. Bu önemli bir şeydir ve oyuncunun zaferini önemli ölçüde etkileyecektir. Bu nedenle, oyuncuların en uygun rekabet stratejisini tasarlayabilmeleri için çok dikkatli olmaları gerekir. İyi bir strateji ile oyuncu, kendisinden fazla daha kuvvetli takımları yenebilir.

Football Chairman Pro Apk indir

Bir takım olarak, fanatiklerin maçı izleyebilmesi için oyuncuların kendilerine ait bir stadyuma sahip olmaları gerekir. Geldiklerinde yemek yemeleri gerekecek, bu noktada oyuncu onları mutlu etmek için onlara hizmet etmek zorunda kalacak.

Football Chairman Pro indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Metal Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın