FMWhatsApp 18.60 APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FMWhatsApp 18.60 APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak FmWhats tarafından yayınlanan 8,4M boyutundaki FMWhatsApp 18.60 APK indirme linkini sizler için paylaştık. FMWhatsApp 18.60 APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve FMWhatsApp 18.60 APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

FMWhatsApp 18.60 APK

indir yükle Fmwhatsapp APK – en son sürüm – Kısıtlamaları devre dışı bırakmak için iyi bir WhatsApp alternatifi arıyorsanız Android için ücretsiz!

FMWhatsApp APK AÇIKLAMASI

Günümüz çağında, bir mobil cihazunuz varsa, olabileceken içinde WhatsApp yüklüdür. Bir rapora göre, WhatsApp’ın 180 ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı var! Bu anlık mesajlaşma uygulamasına sahip olan dünyanın hemen hemen 2 / 7’si!

Bu uygulama ne kadar zekice olsa da, sınırlamaları var. Misal verilecek olursa, aynı anda 30’dan fazla fotoğraf gönderemezsiniz. Ardından, yalnızca 16MB’lık video boyutu sınırı mevcuttur. Ayrıca, geliştiricilerin spam’ı önlemek için koyduğu çok daha yüksek kısıtlama var. Bazıları için bu iyi ama diğerleri için – değil! Bundan dolayı bir çok insan bir alternatif arıyor. Başka yerde arama! Sevdiğiniz tüm özellikleri orijinalinde ve daha fazlasını sunan bir WhatsApp alternatifi olan Fmwhatsapp ile tanışın! Meraklı? Bu makaleyi okuyarak daha fazlasını öğrenin!


WhatsApp’a En İyi Alternatif

WhatsApp, dünya çapında çok popüler ve çok kullanılan bir uygulamadır. Her şeyi yapan bir anlık mesajlaşma özelliğidir. Mesajlardan, aramalardan, video görüşmelerinden ve hatta çevrimiçi belge göndermekten – işi yapabilir. Ve Skype ve sosyal platform sitelerinin engellendiği çoğu ülke için – bu bir cankurtaran. Lakin gün geçtikçe daha fazla insan WhatsApp’ı kullanmaya başladıkça ülkeler bunu fark etmeye başladı ve böylece uygulamayı da engellemeye başladılar.

FMWhatsApp 8.51 APK

Bundan dolayı insanlar sürekli olarak olarak bir sonraki en iyi şeyi arıyorlar. Sevdikleri aynı özellikleri sunacak bir uygulama. Orijinal WhatsApp’ın hükümet ve geliştiriciler tarafından tespit edilen sınırlamaları ve sınırlamaları aşmanıza yardım edecek bir modu olan Fmwhatsapp ile tanışın. Bu, WhatsApp’tan bekleyeceğiniz tüm özelliklerin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde bir uygulamadır. Lakin burada bitmiyor, bu uygulama sizin için ek koruma sağladığından daha fazlasını masaya getiriyor. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız heyecanlı mısınız? Bilhassari ile ilgili okumaya devam edin.

Fmwhatsapp Bilhassari

Fmwhatsapp, orijinal uygulamadan bildiğiniz ve sevdiğiniz her özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Artık düzgün çalışmayan uygulamalar özenti ile yetinmek zorunda değilsiniz. Ama Fmwhatsapp’ın normal özelliklerin bunun yanında kendi detaylarını de içerdiğini biliyor muydunuz? 

Uygulama Kilidi – Bu uygulama tamamen gizlilikle alakalıdir. Elbette, herhangi bir uygulamayı kilitlemek için üçüncü taraf uygulamaları yahut sistem ayarlarınızı kullanabilirsiniz. Lakin arada bir bu mevcut değildir. Hangi durumlarda, uygulama kilitleme özelliğini doğrudan Fmwhatsapp’ta kullanabilirsiniz! Bu harika özelliği tercih ederek, uygulamayı seçtiğiniz bir desen yahut PIN ile kilitleyebilirsiniz. Böylelikle, telefonunuzda olsa bile kimse mesajlarınızı okuyamaz.

FM Whatsapp İndir 2022

Gizlilik – Gizlilikten bahsetmişken, bu uygulama koruma en önemli özelliktir. İnsanların yanında mavi bir kene olduğu için bir mesaj gördüğünüzü bilmelerinden bıktınız mı? Ayrıca, yanıt yazdığınızı başkalarının görmesini istemiyor musunuz? Ya da kayıt yaparken bile görmek hoş bir manzara değil, değil mi? Fmwhatsapp arkanızı kolladığından endişelenmeyin! Artık mavi işaretleri, ikinci işareti, yazım durumunu ve hatta kayıt durumunu gizleme gücüne sahipsiniz!

Bir cevap yazın