FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SEGA tarafından yayınlanan 636MB boyutundaki FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.1.2]

FM 22 – Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [13.1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı FM 2022 olan bu futbol menajerlik oyununu hemen deneyin.

Football Manager 2022 13.1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm. 89.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Oyunda futbolcu fotoğraflarının olduğu dahili indirme bölümü sorunlu (indirmeden devam edin yoksa oyun kapanacaktır)
  3. Apk dosyası, güncellenen futbolcuları içerir

Kadrolar için 

Beşiktaş

Fenerbahçe

Galatasaray

Trabzonspor

  1. Gerçek isimlerin olduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için kendi kariyerinizi oluşturun, takımınızı seçip oyuna giriş yaptıktan sonra 2.sıradaki kariyer yerine kaydedip çıkın.
  2. Üst bölümden istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.fms” dosyasını kopyalayın.
  3. Cihaz ana dizininde bulunan “DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2022 Mobilenormalgames” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını katın, öncedenden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedkatın)

Football Manager 2022 Mobile, tüm yaratıcı unsurlarla kendi oluşturduğunuz profesyonel bir takımın tam kontrolünü size verecek. Bu bunun yanı sıra ünlü oyuncuları işe almayı, müthiş tesisler inşa etmeyi ve kulübü zamanla daha kuvvetli hale getirmek için gereken tüm kaynakları sağlamayı da içerir. Ayrıca takıma katılarak sayısız ünlü aktiviteye yahut turnuva ve lig gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Football Manager 2022 v13.1.2 MOD APK

Football Manager 2022 Mobile‘ın içeriği ve oynanışı, temel olarak arayüzler ve özellikler aracılığıyla takım yönetimine odaklanır. Lakin, birkaç görevin sürekli olarak olarak tamamlanması gerekiyor ve bunlar birbirine bağlanacak ve kulübün gelişiminde sizin için büyük bir faaliyetler zinciri oluşturacak. Ana hedefiniz de basittir: kulübün büyümeye başlaması ve onları dünyaya onurlandırabilmesi için en önemli temelleri araştırmak ve oluşturmaya başlamak.

Fm 22 Mobile ne zaman çıkacak

Profesyonel ve ünlü oyuncular, herhangi bir takımdan yahut kulüpten en iyi biçimde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz her zaman kıymetli kaynaklardır. Bu nedenle oyun, nadir kabiliyetleri bulmak ve kuvvetli bir futbol kulübü oluşturmak için onları yeni zirvelere eğitmek için özel bir işe alım sistemi sunacak. İşe almanın bunun yanında, arada bir oyundaki ödül sistemleri yahut görevler aracılığıyla bazı oyuncuları alabilirsiniz.

football manager 2022 android oyun club

Football Manager 2022 Mobile’ın genel bakış arayüzü, tüm özelliklerle rahatça etkileşim kurmanıza yardım edecek harika bir şeydir. Tasarıma genel bakışı, düzeni pürüzsüz, zarif, rafine olduğundan ve zaman içinde bir çok iyileştirmeye sahip olduğundan, ekibin durumunu ve daha fazlasını gözlemlerken en canlandırıcı hissi getirmeyi vaat ettiği için moderndir. Bunun da ötesinde, arayüzü son derece özelleştirilebilir ve benzersiz tasarımlarla her şeyi değiştirmenize olanak tanır.

Football Manager 2022 Apk Hile

Oyun, her maçta kulüpleri doğrudan kontrol etmenize izin vermese de, dizilişlerde yahut taktiklerde gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapılabilir. Ayrıca tüm ilerlemeyi esnek bir harita üzerinden takip edebilir, böylece her takım birimini en iyi performans yahut her maç için sonuçlar için sıralayabilirsiniz. Ek olarak, yedek oyuncu değişikliği, devre arası duraklamaları ve standart kurallar gibi bir takımın bilinen bazı işlevleri de aslına uygun olarak uygulanır.

Football Manager 2022 Apk indir

Football Manager 2022 Mobile’ın taktik geliştirme sistemi üstündür ve dünyanın en kuvvetli kadrolarını oluşturmanız için derinliğe sahiptir. Oyun bunun bunun yanında, maçın ilerlemesine yahut karşı karşıya geldikları düşmana bağlı olarak birden fazla kadro yahut üye oluşturmanıza olanak tanıyan önceden ayarlanmış bir detaya sahiptir. Nihai taktik hünerinizi sergileyerek, tüm özel yapım kulübünüzü spor futbolunun zirvesine taşıyabilirsiniz.

Football Manager 2022 ne zaman çıkacak

Futbol sezonundaki etkinlikler yahut turnuvalar, tüm kulübün biriktirdiği özü sergilemeniz için her zaman harika bir fırsattır. Turnuvalar zorlu olsa da, sizi her zaman aynı güç düzeysindeki rakiplerle yüz yüze getirir, böylece ne kadar ileri gittiğinize bağlı olarak ödülü belirler. Etkinliklerdeki bir çok heyecan verici içerik de benzersizdir ve size bir çok harika ödül yahut ünlü oyuncu alma şansı verir.

FM 2022 Apk Son Sürüm

Football Manager 2022 Mobile, oynanışındaki her içerik etkileyici bir derinliğe sahip olduğu için simülasyonun zirvesidir. Hepsinden iyisi, her oyuncu üstün takımını oluşturabilir ve her sene gerçekleşen sayısız turnuva yahut heyecan verici ve heyecan verici etkinlikler aracılığıyla dünyaya gösterebilir.

Football Manager 2022 Mobile İndir (MOD, Full – Tam Sürüm)

Bir önceki android oyun

Adalet Namluda 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın