Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Alexander Bukharev tarafından yayınlanan 51MB boyutundaki Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] indirme linkini sizler için paylaştık. Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Flip Range Para Hileli MOD APK [v2.14]

Flip Range Para Hileli MOD APK [2.14] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli binalardan, yatay çubuktan yahut uçaktan 70’den fazla numara kombinasyonunu gerçekleştirmeniz gereken parkur ve akrobasi unsurlarına sahip bir oyundur.

Flip Range 2.14 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Flip Range – Hiç yüksek bir şeyin üzerinde durup aşağı atlamayı denediniz mi? Elbette, eğer bir yetişkinseniz, bi hayli aptalcadır, fakat gençliğinizin en gülünç zamanlarından biridir. Parka gittiğinizde son derece yüksek bir kaydırak görürseniz fakat önceden onunla çok fazla oynamışsanız. Sevmeyi ve kum havuzuna atlamayı düşünen çocuklar mutlaka olacaktır. 

Flip Range v2.14 MOD APK

Bu, bir oyun geliştiricisi için bi hayli enteresan görünüyor, bireylerin bunu mobil cihazlarında test etmeleri için bir yol tasarladı. Alexander Bukharev, yeni ve enteresan fikirleri olan bir Rus oyun geliştiricisidir. Flip Range, oyuncuların az önce tarif ettiğim garip düşüncesi denemelerine izin verilecek olanlardan biri. Aslını söylemek gerekirse, bu yayıncının oyun mağazasında, hemen hemen buna benzer bir çok fikir var ve bir çok insan da ilgileniyor.

Flip Range Para Hilesi

Flip Range, parkour kadar karmaşık değildir. Basitçe bir hareket gösterir, ama onu en güzel şey yapmalıyız. Görünüşe göre oyunda gerçek hayatta saçma hareketler gösterecek ama son derece güzel görünecek bu yüzden onu da affedebilirsiniz. 

Aslını söylemek gerekirse, bu oyun hem parkurun hem de akrobasinin iki unsurunu birleştiriyor. Yüksek bir cismin üzerinde duran kişiliği kontrol edecek ve aşağı atlayacaksınız. 

Flip Range Altın Hilesi

Etrafta önüne geçer var, bu yüzden dikkatli olmazsanız çok fazla güç kullanmak ve üzerlerine atlamak kesinlikle sizi öldürür. Oyun, nereye atlayabileceğimizi ve puan kazanabileceğimizi belirlemek için iki net çizgiye sahiptir. Oyun yalnızca puan kazanmak için düşmekle kalmıyor; Pikapları havada akrobasi gibi oynamanız gerekecek. Ne kadar karmaşık yaparsanız, o kadar fazla puanınız olur. Lakin güvenliğinize dikkat edin, güzel oynamak istemiyorsanız fakat ağınızı kaybederseniz hiçbir şey elde edemezsiniz.

Flip Range Hile Apk

Kontrol sisteminde, sağ tarafta sağ tarafta bir atlama talimatı olacak, sol tarafta ise ekranın altına yayılmış maksimum dört ila beş düğme olacak, böylece üzerine tıklayıp güzel hareketleri koordine edebilirsiniz. Oyuncuların binalar, yatay çubuklar yahut uçak gibi yerlerde organize etmeleri ve gerçekleştirmeleri için 70’e kadar hareket mevcuttur. Ayrıca kır, buzul yahut çöl gibi bir çok değişik bağlam da olacak. Oyuncular, oynadıkları spordaki en karmaşık hareketleri gösteren performansları sırasında çevredeki tüm güzel manzaraya hayran kalacaklar.

Flip Range Apk indir

Grafikler araziden manzaraya ve hareket efektlerine kadar çok güzel. Bilhassa karakterler, ten rengini, saç rengini ve performans sırasında giydikleri kostümleri değiştirmek gibi gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ayrıca ekranın köşesinde bulunan x2 butonu ile oyunun hızını arttırabilirsiniz.

Flip Range indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Lep’s World 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın