Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak VOODOO tarafından yayınlanan 74MB boyutundaki Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] indirme linkini sizler için paylaştık. Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Flip Dunk Para Hileli MOD APK [v2.50]

Flip Dunk Para Hileli MOD APK [2.50] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Atlamak için dokunun ve sonrasında havada çevirmek için parmağınızı basılı tutun.

Flip Dunk 2.50 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Flip Dunk sizi bir basketbol sahasına sokar, burada bir ödül için sepete her doğru atışı yaparsınız. Oyunun benzer oyunlara göre benzersiz bir özelliği, topu sepete koymadan önceki akrobatik hareketin belirleyici bir rol oynamasıdır. Çoğu oyuncu için uygun, nispeten basit bir oyun olarak değerlendirilse de, zorluğu hafife alınmaz.

Flip Dunk v2.50 MOD APK

Özünde, bu dünya çapında bir çok ünlü gişe rekorları kıranların babası olan stüdyo VOODOO tarafından yaratılmış bir arcade oyunudur. Flip Dunk, kendine özgü basit oyun ve kontrol stiliyle önceki oyunlarının mirasını sürdürüyor. İlk bakışta, topu sepete atma eylemleri dizisi tekrar tekrar yapıldığında sıkıcı görünüyor, fakat orta formu değil, benzersizliğini hissetmek gerçek bir deneyim gerektiriyor.

Flip Dunk Para Hilesi

Müzayede başlamadan önce havada birkaç kez akrobasi yapmanıza izin verilecek. Tonlarca ağ gelip topları çok doğru bir biçimde atmanız için sizi bekliyor. Bu, momentum oluşturmak ve fırlatma pozisyonunu olabilecek olduğunca doğru bir biçimde hedeflemek için bir adım olarak kabul edilir. Flip Dunk için, ne kadar çok tur çevrilirse, skor o kadar yüksek olur, bu da oyuncuya çok fayda sağlar.

Flip Dunk Apk Hile

Farklı bir üç boyutlu grafik sistemi ile bir çok yere seyahat edeceksiniz, fakat ortak noktaları, nerede olursanız olun oyunun ana kişiliğinin bir kafes sepet olarak ortaya çıkmasıdır. Topu sepete sokma görevini gerçekleştirmek için top sepete temas edene kadar parmağınızı ekranda tutmanız gerekir. Bıraktığınızda top düşecek, bu yüzden düşmeden önce topun doğru yerde olduğundan emin olun.

Flip Dunk Apk indir

Bu kadar basit bir oynanışla Flip Dunk, tüm genç yahut yaşlı oyuncuların keşfedip hemen katılabildiği ve harika bir takımın üyesi olduğu ulusal bir oyun olarak adlandırılmayı hak ediyor. Bu büyük aile basketbol hususunda tutkulu. Başka bir düzeyyi geçme, diğer düzeylere girme fırsatına sahip olduğunuzda sevinciniz gösterilecektir; yalnızca size özel eşsiz bir manzaraya hayran kalacaksınız. Denizden bahsetmişken, otoyolda, bireylerin çatılarında…

Flip Dunk apk oyun indir club

Sadece bu değil, size verdiğimiz zorluk, aynı türdeki diğer bir çok oyun gibi rakibin önüne geçeri yahut yarışı konumunda değil, durduğunuz konumdan – sepet konumundan uzakta. Daha karmaşık, daha derin düzeylere girerken, alan uzayacak ve sepete göre dikey yönünüz çok sapacaktır. Bu durum bir çok oyuncunun işini zorlaştırdı ve topu istedikleri gibi kontrol edemediğinde oyunu durdurmaya zorladı. Onları seviyor musun?

Flip Dunk Giysi Hilesi

Zorluk burada bitmiyor; Flip Dunk bunun bunun yanında topu atmaya başlamadan önce oynamanızı önerir. Bu, oynatıcıyı ayrıntılı bir hesaplama ile ayarlar; dikkatli bir sayıda yuvarlanma aksi takdirde birinci düzeyden düşebilir. Spesifik olarak, bir çok tur size minimum, maksimum yahut sabit bir sayı belirleyecektir…

Flip Dunk indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Metal Slug Commander APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın