Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ovidiu Pop tarafından yayınlanan 275MB boyutundaki Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1.3]

Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [3.1.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kokpitte ustalaşmanıza, büyük bir dünya haritasında simüle edilmiş uçuşları kontrol etmenize yardımcı olmaktadır.

Flight Sim 2018 3.1.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Pilot olmak, gökyüzünde tutkulu bir biçimde uçmayı tatmin ettiğinde bir çok çocuğun hayalidir. Dev bir makinenin gücünü hissetmek, havada uçmak ve bir çok fantastik yeni ülkeye seyahat etmek. Bu nedenle, uçağın doğumundan bu yana, bir çok erkek çocuk resmi olarak pilot olmak için uzun yıllar okudu ve çalıştı. 

Flight Sim 2018 APK — PARA hilesi

Bugün bir çok simülasyon oyunu ile çok daha kolaylaşacak gibi görünmekte. Açıkçası, gerçek bir uçak kullanmak o kadar zor değil, ama bunun yanı sıra tutkuyu bir çok genç nesle aktarmanın iyi bir yolu. 

Flight Sim 2018 İndir PC

iTunes uçuşundaki en iyi uçuş simülatörlerinden biri Flight Sim 2018. Yeni konumları güncelleme, gerçek bir uçağa benzemek için daha işlevsel düğmeleri düzenleme ve kaldırma gibi bir çok yeni özellik ile Daha fazla grafik katın.

Flight Sim 2018 v3.1.3 MOD APK

Flight Sim 2018, aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok uçak türü mevcuttur. Çeşitliliği yalnızca en yeni ve en modern uçaklarda değil, tanınmış uçaklarla gökyüzünde de mevcuttur. Neredeyse artık dünya çapında olmayan fakat oyunda doğru ve güzel bir biçimde simüle edilen özel uçak türleri var. Ayrıca, bu görkemli uçakların görünümünden hala tatmin değilseniz, adım atın ve kokpit yapın. 

Flight Sim 2018 Uçak Hilesi

Çok sayıda düğme ve levyeye sahip kokpitin keskin tasarımı, uçağın durum ışıkları ve verilerin de sürekli olarak yanıp sönmesi oyuncuları şaşırtacak. İyi bir pilotun buna alışması gerekir. Ve dünya çapında bir uçuşu bitirmek, iniştir. Oyun da bu adımda oyuncuya meydan okuyor. Hızlı, kararlı ve zamanında inmeniz gerekecek. Güzel bir iniş size normalden daha fazla bonus puan kazandıracaktır.

Flight Sim 2018 apk Dayı

PS4 koluna ve XBOX’a benzer kol kumandası ile oyuncular gerçek bir uçak kullanıyormuş gibi hissedecekler. Kontrol mekanizması yeni başlayanlar için bi hayli zor; uçağın istediğiniz gibi hareket etmesine izin vermek için kolu hafifçe çekmeniz gerekir. Lakin alıştıktan sonra en sevdiğiniz uçağı her yerde kullanabileceksiniz. Oyuncuların etrafındaki ve altındaki her şeyi gözlemlemelerine izin vermek için birinci ve üçüncü görünüm modları eklenir.

Flight Sim 2018 apk son Sürüm

Oyuncular zamanın değişiminin belirgin olduğunu hissedebilirler. Flight Sim 18’de gündüz ve gece, oyunda zaman içinde dönüş hesaplanıyor. Her seferinde deneyimlediğiniz manzara farklı olacak; deneyim daha heyecan verici zamanlar olacak. 

Flight Sim 2018 apk Android oyun club

Manzara, bulutlar ve hava da gerçek olaylara göre değişir. En sevdiğiniz şehri yukarıdan görmenin daha iyi bir yolu var mı? Güzel 3D grafik platformuna sahip büyük dünya haritası, uçuş simülasyonunuzu çok daha çekici hale getirecek.

Flight Sim 2018 apk hile

Ovidiu Pop da oyunlarıyla ünlüdür. Yüksek kaliteli simülasyon için bir oyun kullanmak istiyorsanız, bir çok oyuncunun tanıdık markasıdır. Uçak simülatörlerine ek olarak, arabaları, kamyonları, otobüsleri vb. simüle eden çeşitli oyunlara da sahiptirler. Oyunlarıyla ilgileniyorsanız, herhangi bir indirme motorunda adını arayabilirsiniz yahut en fazla doğrudan Google Play’de. bilgi. Şimdi deneyebileceğiniz bazı oyunlar: Euro Truck Evolution Simulator , 2017 Driving School , Euro Truck Driver 2018. Umarım bu simülasyon oyunları rahatlamanıza yardımcı olmaktadır.

Flight Sim 2018 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Altın Hilesi)

Bir önceki android oyun

Heavy Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın