Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir, APK uygulama sitemizde Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir

Five Nights at Freddy’s Apk Kilitler Açık İndir

NOT: PC sürümünden yeniden düzenlenmiş sürüm. Bu oyunun düzgün çalışması için minimum 2 GB RAM’e sahip bir cihaz gerekir.

Freddy Fazbear’ın Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz, burada çocuklar ve ebeveynler göz görebildiğiniz kadar eğlence ve yemek için geliyorlar! Ana cazibe tabii ki Freddy Fazbear; ve iki arkadaşı. Kalabalığı tatmin etmek için programlanmış animatronik robotlar! Lakin robotların davranışları geceleri biraz öngörülemez duruma geldi ve sizi güvenlik görevlisi olarak kiralamak bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu.

fnaf 1 apk indir

five nights at freddy’s 1 apk oyun indir club

Küçük ofisinizden güvenlik kamerası kayıtlarını dikkatle izlemelisiniz. Her gece kullanmanıza izin verilen fazla sınırlı miktarda elektriğiniz var (kurumsal bütçe kesintileri, bilirsiniz). Bu, gece için gücünüz bittiğinde – daha fazla güvenlik kapısı ve daha fazla ışık yok demektir! Bir şey doğru değilse – Freddybear yahut dostları uygun yerlerinde değilse, bunları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendinizi korumalısınız!

five nights at freddy’s 1 apk android oyun club

Freddy’de beş gece hayatta kalabilir misin?

five nights at freddy’s 1 apk dayı

“Oyunun kontrolleri ve öncülünün tüm sadeliği için, Freddy’nin Beş Gecesi korkutucu. Tasarım ve incelikteki zekiğin korkunç bir deneyim yaratmak için nasıl kullanılabileceğinin harika bir örneği. Basit fotoğraflar ve uygun karakter tasarımı Bu oyunda gösterin ve Scott Cawthon’un bireylerin ürpertici bebeklere ve oyuncaklara bakarken hissettikleri gizli korkular ile ilgili çok şey bildiğini gösterin. Korku nasıl ektiği hususunda zarif ve korkutucu oyunları seven herkes için bir zorunluluktur. ” -Joel Couture IndieGameMag.com

five nights at freddy’s 1 apk full

NOT: Oyun tamamen İngilizce.

fnaf 1 apk oyun indir club
fnaf 1 apk dayı
fnaf 1 apk cepde
fnaf 1 apk pc
fnaf 1 apk oyun indir
fnaf 1 apk hile oyun indir club
fnaf 1 apk happymod
fnaf 1 apkpure

Bir cevap yazın