Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ararat Games tarafından yayınlanan 40MB boyutundaki Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23] indirme linkini sizler için paylaştık. Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.23]

Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [1.23] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkes için keyifli bir tuğla kırma oyunu ve herkes için harika bir zaman öldürücü.

Fire Hero 2 1.23 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

Fire Hero 2 – Tepki hızınızı ve dikkatinizi pratikte test edebileceğiniz, giderek git gide artan zorluklarla en enteresan düzeyleri geçebileceğiniz eski bir okul nişancı unsurlarıyla arcade türünde yapılmış heyecan verici bir oyun projesi. Burada, yukarıdan düşen blokları yok edebileceğiniz kendi tür blasterinizi kontrol edeceksiniz. Blokları zamanında yok etmek için zamanınız yoksa ve kritik çizgiyi geçerlerse kaybedersiniz.

Fire Hero 2 v1.23 MOD APK

Fire Hero 2 oyununda kazanmak için, blaster’ı oyun alanının konturu boyunca aktif olarak hareket ettirmeniz, zamanında olabilecek olduğunca çok sayıda düşen bloğu yok etmeye çalışmanız ve yol boyunca en zor testlerle başa çıkmanıza yardım edecek çeşitli bonuslar toplamanız gerekir. Ayrıca zamanla yeni silah türleri açıp detaylarını pompalayabilecek, atışların hızını, merminin menzilini ve daha fazlasını hızlandırabileceksiniz. Minimalist bir görsel stil, patron dövüşleri, basit kontroller ve bağımlılık yapan bir oyun sizi bekliyor.

Fire Hero 2 Para Hilesi

Fire Hero 2 Mod Apk, bir Arcade Android APK’sidir. Bu uygulama, +12 yaş kullanmak için önerilen yaş olan yaş kısıtlamalarına sahiptir. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kuruldu. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 1.0 üzerinden bir puan aldı, toplam 868 kişi oy kullandı.

Fire Hero 2 Altın Hilesi

Fire Hero 2’nin değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız elmas, altın ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyundur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, bunun bunun yanında kendi ordunuzun diğer klanlara saldırmasını ve üssünüzü savaşta savunmasını sağlayabilirsiniz. Seviye artışı ile birlikte yeni kaynaklara ve karakterlere sahip oluyorsunuz. Bu heyecan verici özellikler oyunu enteresan kılıyor.

Fire Hero 2 hile

Toplar ve sayı tuğlaları ile koşmayı yahut uçmayı seviyor musunuz? Fire Hero 2’yi deneyin! Bu oyunda duvarı kırmanız gerekiyor. Ateş Tankından topları ateşleyin ve tuğla kırma ustası olmak için olabilecek olduğunca çok blok kırın. Bir dizi tuğla kalabalığın içinden uçun. Ateş etmek için topu kullanın ve tuğla bloğunu kırmak için tuğladaki sayıyı azaltın. 

Fire Hero 2 APK hack

Tuğla duvarda doğru tuğlayı seçin ve kazanın. Yapmanız gereken tek şey parmağınızı kaydırmak ve topu atmak. En kaliteli tuğla kırıcı kırıcı olun ve patronları alt edin! Yolda çok sayıda tuğla duvar varsa, saymak için zamanınız olmalı, hangi tuğlaya gereksiniminiz var? çarpmamak için bayılmak. 

Fire Hero 2 Seviye Hilesi

Bir sayma ustası ol! Herkes için keyifli bir tuğla kırma oyunu ve herkes için harika bir zaman öldürücü Oyun Bilhassari- Yeni zorluklar içeren yeni sürüm- Tek elle kullanım- Farklı harika kuvvetlendiriciler- Sonsuz oyun- Mümkün olduğunca uzağa gidin- Büyük ölçüde Bağımlılık Yapıcı Tuğla bloklarındaki sayıları sayarak keyifli bir zaman geçirin ve top atıcıda usta olun. Topları ateşleyin ve olabilecek olduğunca çok blok kırın! Oyna ve uçan Fire Hero2’nin tadını çıkar!

Fire Hero 2 Apk indir

Eğer önceden yüklediyseniz, önce Fire Hero 2 orijinal sürümünü kaldırmalısınız. Ardından sitemizden Fire Hero 2 Mod APK’sını indirin. İndirmeyi bitirdiktan sonra apk dosyasını bulup yüklemeniz gerekir. Play Store dışındaki uygulamaları yüklemek için “Bilinmeyen kaynaklar”ı etkinleştirmelisiniz. Ardından Fire Hero 2 Mod APK’sını açıp keyfini çıkarabilirsiniz.

Fire Hero 2 indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Football Referee Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın