Türkçe Yama

FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için erişime açıldı

FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için ulaşıme açıldı, Oyun severler için FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için ulaşıme açıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için ulaşıme açıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için ulaşıme açıldı

Electronic Arts’ın ünlü futbol serisinin yeni oyunu, 1 Ekim 2021’de piyasaya sürülecek; fakat EA Play yahut içinde EA Play aboneliğini de barındıran Xbox Game Pass Ultimate üyeleri, FIFA 22‘nin tamamını ücretsiz bir biçimde indirip, toplamda 10 saat boyunca keyfini çıkarabilir.

FIFA 22’nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için ulaşıme açıldı

Oyun içindeki deneme süreniz boyunca kazanacağınız tüm başarımlar yahut yapacağınız ilerlemeler kaydedilecek; yani deneme süreniz bittikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, kaldığınız yerden sorunsuz bir biçimde devam edebileceksiniz. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Stadia ve PC için 1 Ekim 2021’de piyasaya sürülecek olan FIFA 22‘nin 10 saatlik deneme süresine ulaşmanız için tek yapmanız gereken, EA Play abonesi olmak.

FIFA 22'nin 10 saatlik deneme sürümü, EA Play için erişime açıldı

10 saatlik deneme zamanının PC tarafı için saat 20.00’da ulaşıme açılacağı belirtilirken, konsol sahipleri için zaten ulaşıme açılmış yer alıyor. Electronic Arts’ın iddialı HyperMotion teknolojisini de bizlere ilk defa gösterecek olan yapım, içinde barındırdığı diğer değişiklikleri de ilk defa oyunculara sunacak. Ayrıca, eğer oyuna girdiğinizde güncel kadrolarla karşılaşmazsanız, kadro güncellemelerinizi de yapmayı unutmamakta yarar var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu