FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak GoGallop Studios tarafından yayınlanan 863MB boyutundaki FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] indirme linkini sizler için paylaştık. FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49]

FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [1.49] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Binicilik, atlama ve aile dostu at eğlencesini tercih eden sıradan oyunculara, kendi sporlarına odaklanmak isteyenlerden çeşitli oyuncular için sınıfının en iyisi rekabetçi binicilik deneyimi sunuyor!

FEI Equestriad World Tour 1.49 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (İnternet ve Google Hizmetlerinde yetkilendirme gereklidir).
  2. Oyuna başladıktan sonra, giriş ve şifre içeren bir pencere göründüğünde, sol altta çarpı işareti bulunan düğmeye tıklayın.

Hiç güzel atlarla ilgi çekici deneyimler yaşadınız mı? Sahip olduğunuz atlarla hiç dramatik at yarışları yaptınız mı? FEI Equestriad World Tour oyununa gelin, kendinize en kuvvetli atı bulun ve bir çok heyecan verici yarışa katılın. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip bir çok insanla arkadaş olmak için de bu oyuna güvenebilirsiniz. Ya da yalnızca sürüş becerisini geliştirmek ve bir çok önemli anlam getirmek için kullanın.

FEI Equestriad World Tour v1.49 MOD APK

Bu, at yarışı yolculuğunuza başlamak için en iyi yer olacaktır. At yarışının yalnızca atlar içinde bir hız yarışması olduğunu ve kimin önce bitirdiğini görebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? FEI Equestriad World Tour o kadar basit değil ve bu oyun dünyaca ünlü at yarışlarına gözlerinizi açmanıza yardım edecek. 

FEI Equestriad World Tour Para Hilesi

Bir at yarışı yarışması genelde üç temel tur ile hemen hemen üç gün sürer. Siz ve atınız her güne karşılık gelen dans gösterileri, kros koşuları ve hatta kostümlerde yarışma gibi görevleri yerine getiriyorsunuz.

FEI Equestriad World Tour At Hilesi

Acemi olarak başladınız ve bu at yarışı oyununda zirveye yükseldiniz. Oyuncular, elemelere sorunsuz bir biçimde girebilmek için gerekli becerileri uygulayarak oyuna ekranlara geleceklar. Bu turdaki mücadeleyi başarıyla tamamlarsanız, şampiyonluk hayali çok uzak değil. Ringe doğru ilerlerken, atınızın kabiliyetlerinden binicilik becerilerinize kadar her şeyin titiz bir incelemesinden geçmelisiniz.

FEI Equestriad World Tour Hile Apk

Hayranlarınız tribünlerin her tarafında, bu yüzden onları hiçbir biçimde hayal kırıklığına uğratmayın. Atı en iyi biçimde evcilleştirmesi ve FEI Binicilik Dünya Turu sahnesinde yaşanan daha fazla beceriyi dönüştürmesi için eğitmeye odaklanalım. Sadece bu da değil, atınızın hayranların gözü önünde olması için güzel kostümler ve muhteşem aksesuarlar hususunda hiçbir noksanlık olmaması gerekir.

FEI Equestriad World Tour Apk indir

At yarışı kabiliyetinin solo modda patlaması hayranların ilgisini çekiyor. Ayrıca, mücadeleyi tamamlamak ve kazanmak için atı kontrol ederken kabiliyetinizi göstermeniz için bir fırsattır. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki dostlarınızla yahut oyuncularla rekabet etmek için bir takım oluşturabilirsiniz. Düşman ekibini yenmek için herkesin elinden gelenin en iyisini yap.

FEI Equestriad World Tour indir (MOD; Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Angry Gran Run 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın