Türkçe Yama

Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı

Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı, Oyun severler için Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı

Ubisoft aracılığıyla piyasaya sunulan oyunun, Far Cry 6 Türkçe yama çalışması an itibari ile Anonymous Çeviri ekibi aracılığıyla başladı. Oyun çıkar çıkmaz dosyaları açmayı, düzenlemeyi ve ardından da kapatmayı başaran grup, şimdiden oyunun menülerini Türkçeye çevirdi ve Türkçe yamalı ekran görüntüsünü paylaşarak Türkçe yama çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı

Türkçe yamanın ne zaman çıkacağına ve ilerleme yüzdesine dair halen herhangi bir bilgi verilmedi fakat oyunun çevirisi hususunda bi hayli hızlı davrandıklarını aktarabiliriz. Türkçe yamanın resmi konusuna buradan ulaşarak gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

Far Cry 6 Türkçe Yama çalışmaları başladı

Anonymous Çeviri, son kez Westeland 3, Call of Duty: Black Ops III, Kena: Bridge of Spirits’ın dışında oyunda altyazı bulunmayan Assassin’s Creed’in ilk oyununa altyazı ekleyerek, senelerdir Türkçe olamayan Assassin’s Creed’i de Türkçe yapmayı başarmıştı. Diğer yandan da Deathloop, Life is Strange: True Colors, Doom Eternal, Watch_Dogs: Legion gibi güncel oyunların da çevirisi yakın günlerde tamamlanmak üzere.

Ayrıca dün ambargonun bitimi ile birlikte paylaşımı yaptığımız Far Cry 6 inceleme içeriğimize de bakarak oyun ile ilgili daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu