Fall.io – Race of Dino Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Fall.io – Race of Dino Apk Download, APK uygulama sitemizde Fall.io – Race of Dino Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Fall.io – Race of Dino Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Fall.io – Race of Dino Apk Download

Fall.io – Race of Dino Apk Download

Arenadaki en büyük Dino olmak için 50 rakiple keyifli bir yarışa katılın.

Dayanıklı koşu oyunları oynamaktan, öteki rakiplere karşı yarışmaktan hoşlanıyor musunuz? Oyunumuzu bilmeniz harika. Size reel bir yarış hissi verecektir.
Burada, keyifli ve zorlu bir oyunun ilgisini çekeceksiniz. Dinozorlara dönüş ve savaş. Dinonuzun düşmemesine ve bu keyifli arenada sonuncu olmasına yardım edin.

OYUN KURALI:

2 tur ve 50 oyuncu var. Yarışmanız, ilk 20 en süratli bitiriciye ulaşmak için minimum 30 rakibi geçmeniz ve 2. Tura katılmanız icap eder. 2. Turda, halkadaki tek şahıs olmak için dinozorunuzun düşmemesine yardımcı olun.

Fall.io – Race of Dino Apk Full

OYUN İPUÇLARI:
Ekrandaki 2 düğmeyi kullanın. Bitişe kadar yarışmak ve nihai Dino olmak için Koş, Zıpla, Dash ve önüne geçerden ve tuzaklardan kaçının.
Kapıdan geçmek için zeka ve seçiciliği kullanın.

OYUN ÖZELLİKLERİ:
– Basit ve keyifli bir oyun
– Serin ve keyifli renkli ortam.
– Kolay kontroller
– Güzel grafikler
– Gerçekçi nesne fiziği
– Sezgisel arayüz

Şimdi Fall.Ioyu oynayın. İyi şanslar!
—————-
????Yeni bir oyun olarak kusurlu olan çok şey var. Bu oyunda bir şeyden hoşlanmıyorsanız yada tatmin değilseniz, 1 star vermeyin. Oyunu daha iyi hale getirmek için lütfen [email protected] e-posta kanalıyla bize geri bildirimde bulunun, bunun için gerçekten teşekkür ederiz! İyi günler.

Bir cevap yazın