Türkçe Yama

Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir, Oyun severler için Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

Epic Games’e ait bir stüdyo olan Mediatonic aracılığıyla geliştirilen Fall Guys: Ultimate Knockout, platform ve battle-royale türünü müthiş bir biçimde harmanlayan bir yapım olarak karşımıza çıkıyordu. Squid Game’in popülerliğinin gözlerinden kaçmadığını söyleyen ekip, aynı konseptten bazı içeriklere yer verebilir.

Fall Guys’a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

Yakın tarihte düzenlenmiş olan bir röportajda konuşan Mediatonic ekibi, oyuna yeni eklenen bölümler ile ilgili konuşurken, şu anda dünyanın en popüler dizilerinden bir tanesi olan Squid Game’den de bahsetti. Kırmızı ve yeşil ışık oyununun bi hayli ilgilerini çektiğini; fakat herhangi bir prototipleme yapamadıklarını da söyleyen ekip, Squid Game içeriklerin oyuna gelebileceğinin sinyallerini veriyor.

Fall Guys'a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

”Bir video oyununda hareketsiz kalmak bi hayli basit ve yalnızca kontrol cihazınızı bırakmanız yeterli oluyor.” şeklinde konuşan ekip, gerçek hayatta hareketsiz kalmanın çok zor olduğunu ve bunu bir video oyununa nasıl uyarlayabileceklerini çözemediklerinden bahsetti. Daha sonra Squid Game‘in git gide artan büyük hayran kitlesini gören Fall Guys ekibi, oyunları en iyi biçimde uyarlamanın başka bir yolunu arayacaklarını da dile getirdi. Stüdyonun nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte bilave edip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu