Türkçe Yama

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı, Oyun severler için Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Epic Games’e ait bir stüdyo olan Mediatonic, Fall Guys‘un şuana dekki en fazla indirilen PlayStation Plus oyunu olduğu için Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdığını açıkladı. Resmî açıklamayı internet sitelerinden yapan Mediatonic ekibi, sosyal platformda da yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Oyunun PlayStation Plus aracılığı ile kaç adet indirilmiş olduğu resmî olarak açıklanmamış olsa da, bu zamana kadar en fazla indirilen oyun olmayı başardı.

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Geçen  yılın yaz aylarında piyasaya sürülen Fall Guys, PC ve PlayStation 4 için çıkmıştı. Daha ardındanysa PlayStation Plus ile verilen oyunlardan bir tanesi olan yapım, gelmiş geçmiş en fazla indirilen PlayStation Plus oyunu olmayı başarmış gibi gözüküyor. ‘Battle-Royale’ ve platform dediğimiz türün zekice bir birleşimi olan oyun, oyunculara keyifli saatler vaat ediyordu.

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Resmî olarak piyasaya sürüldükten hemen hemen 24 saat sonra 1,5 milyondan fazla oyuncuya erişen Fall Guys, elde edeceği başarıyı önceden bizlere göstermişti. Aralık 2020 itibariyle yalnızca PC’de 11 milyondan fazla kopya satan oyun, dönemin trendlerinden bir tanesi hâline gelmişti. Oyunun geliştirici ekibi Mediatonic’in de Epic Games aracılığıyla satın alındığını söylemekte yarar var. Yapımcı ekibin yaptığı Guinness Dünya Rekorları paylaşımına buradan varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu