Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir, APK uygulama sitemizde Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir

Extreme Car Driving Simulator 2021 The cars game Apk İndir

Extreme Car Driving 2021, bu sürüşte sizi yenmeye çalışan sıkıntılı rakiplere karşı ana şehirlerin sokaklarında otomobil sürerken dünyanın en iyi yarışlarına katılırken en iyi spor arabanın tadını çıkarabileceğiniz bir Araba Simülatörü oyunudur. Simülatör!

Bu araba oyununa katılmak için o anın en iyi spor arabaları içinden seçim yapabileceksiniz zira yarış otomobillerinin ana markalarını yarattık: lambo, porsch, maseratti, ferrari ve hatta bir kaçma yarışmacısı bu olağanüstü seçeneğin alternatiflerinden bazıları. Araba oyunu bundan dolayı artık vaktinizi boşa harcamayın ve bu araba oyununun şehirlerinin en zor kıvrımlarını alırken bu yarış simülatörünü indirmeye başlayın!

Seçtiğiniz ekstrem araba oldukca önemli çünkü bu yarış oyununun her spor otomobili, bu yarış simülatöründe sürerken oldukca önemli olan farklı hız, fren, hızlanma ve öteki becerilere haiz.

Pazardaki tüm otomobil oyunları aynı otomobillere haiz fakat bizler lamborghini, maseratti, dodge Challenger gibi anın en yeni spor otomobillerini ve italyan arabaların yeni modelleri ferrariyi tanıtıyoruz.

Extreme Car Driving Simulator 2021: The cars game Apk indir

Bu, otomobillerinizin bu kadar yavaş ve ufak olduğu tüm bu yarış arabası oyunlarına benzemiyor, bu araba oyununda alacağınız yarış arabaları o denli reel ve gerçek yaşamın bütün detaylarını taşıyor bu yüzden bu hakikatı değerlendirin ve hepsini okuyun Sizler için oluşturduğumuz bu araba oyununun ana spor arabaları ile ilgili yapabileceğiniz bilgiler! Extreme Car Driving 2021 burada Simülatör ve şimdi hızlanma ve bu otomobil oyununun tüm yarışlarını kazanma zamanı!

Bu araba oyununun yarışlarını kazanırsanız, yarış oyunumuzda bulunan otomobil tasarımcısı aracılığıyla spor arabalarınızı, kuvvetli arabalarınızı ve sürüş arabalarınızı geliştirmek için oldukca sayıda para kazanacaksınız! Üstelik satın almadan önce otomobil kullanma olanağı vermek için bir otomobil simülatörü tanıttık. Bunun anlamını biliyor musun? Tamam, merak etmeyin, size derhal söyleyeceğiz: Bedava bir lamborghini alabileceksiniz !!

Bu araba oyunu, bir spor otomobil aldığınızda şu özelliklere haizdir:
* Bir oldukca farklı spor araba ve kuvvetli otomobil modelleri içinden seçim yapın: Lamborghini, ferrari, maseratti, porsche ve dodge Challengerı şuan için tanıttık yalnızca bu otomobil oyununda yeni modeller sunmaya devam edeceğiz!
* Yarışlara katılmak için para harcamadan ilkin spor arabaları sürüş simülatöründe kontrol edin
* Hızınızı, frenlerinizi ve dengenizi geliştirmek için otomobilinizi bir çok değişik parça ile değiştirin. Bu yarış oyununun kralı olmak için daha çok şansınız olacak!
* Dünyanın en müthiş spor otomobillerine ve kuvvetli otomobillerine sahip olmak için otomobilinizi en iyi renklerle ve vyniles ile boyayın
* Bu otomobil oyununun tüm yarışlarını kazanın ve Extreme Car Driving: The Simulator cars oyununun listesinde zirvede olacaksınız!

Ekstrem otomobil sürüşü geldi ve bu olağanüstü araba oyununun bütün özelliklerinden yararlanmanız gerekiyor. Sokaklarda yeni arkadaşlar ve düşmanlar edineceksiniz yalnızca tüm yarışları kazanırsanız yarış simülatörünün ve otomobil oyununun kralı bulunacağınız için hepimiz size hürmet duyacak!

Araba trafiğinden kaçınmaya çalışın zira bunu yapmazsanız lamborghininizle kaza yaparsınız ve yarışı kaybedersiniz ve kimse lamborghini yahut maseratti benzer biçimde bir spor arabayı tamir etmek için para harcamak istemez !! Yılın en iyi ücretsiz otomobil oyununda kazanmak için rakiplere karşı dikkatli olun ve elinizden geldiğince hızlanın!

Extreme Car Driving 2021, tarihin kahramanı olduğunuz ve bu yarış oyununun sokaklarında tarih yazmak zorunda kalacağınız tek ve benzersiz CARS GAME Simülatörüdür! Şimdi bu araba oyununu indirin ve en üst düzeyde hızlanmaya çalışın!

Bir cevap yazın