Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Rage Quit Games LLC tarafından yayınlanan 165MB boyutundaki Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.0.0]

Evil Lands Mega Hileli MOD APK [2.0.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemli büyülü bir ortamda canavarlardan, ejderhalardan ve daha fazlasından gelen saldırıları savuşturduğunuz yerdir.

Evil Lands 2.0.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Özellik Noktası Hilesi
  3. Aptal düşmanlar

NOT :Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster

İnsanlık tarihinin herhangi bir zamanında her zaman kahramanlar belirtiliyor. Onlar hala sıradan insanlara ilham veren ve dünyayı tehlikeli şeylerden koruyan insanlar. Efsane hikayelerinde gerçek kahramanlar, Dünya’ya zarar veren iblisler ve güçlerle savaşırlar. Kendinizi böyle bir kahraman gibi hissetmek istiyorsanız, Evil Lands Online Action RPG‘de basit bir şekilde deneme uygulayabilirsiniz. 

Evil Lands v2.0.0 MOD APK

Aslını söylemek gerekirse bu, üretici için büyük bir coşkuyla yapılmış bir ürün. Bu, yalnızca Google Play’deki ilk oyunlarıdır, bundan dolayı kaçınılmaz olarak belirli hatalar olacaktır. Lakin, Google Play’deki ana sayfalarında her zaman gökyüzünün yansımasını takip ederler. Böylelikle daha güncel yamalar sağladıkları andan bu yana her şey değişmeye ekranlara gelecek.

Evil Lands Para Hilesi

İnsanların şeytanları kazanmak için ödemesi gereken bedeli biliyor musunuz? Belki de bedeli yüz binlerce ailenin evini kaybetmesidir. Ordu mücadele etmek zorundaydı; kral güvenilir hizmetkarlarını kaybetti. Dürüst olmak gerekirse, “Evil Lands”, Şeytan’ın öfkeli olduğu ve bireylerin bir gün boyunca sakin kalmasını imkansız hale getirdiği bir dünyayı tasvir ediyor. 

Evil Lands elmas hilesi

Şu anda kralın kahramanların müdahalesine ihtiyacı var ve siz de onlardan birisiniz. Basit ve bilinmesi kolay bir geçiş yolu ile oyuncular, kademeli olarak bir çok zorluktan geçen ve en cesur kahraman olmak için ilerleyen doğrusal olarak oluşturulmuş bir hikayeyi takip edecekler. Çok yeni olmasa da, özgün tasarımı ve üreticinin oyuncuları heyecanlandırmak için özel yorumu aracılığıyla hala bir cazibe duygusu getiriyor.

Evil Lands Apk Hile

Evil Lands, insan yüzünün yaşayamayacağı yerdir. Orta çağa andıran tasarımlar aracılığıyla oyuncular yalnızca hikayelerin ve hikayelerin gösterisine tanık olacaklar. Dahası, bu sefer üreticinin yeni bakış açıları oyuna dahil edilerek klasik ve modernin bir karışımı haline getirilecek. 

Evil Lands android oyun club

Savaş mekanizması, bir ARPG oyunu gibi bir aşinalığa sahip olsa da, oyuncunun omuzdan üçüncü görüşte her şeye sahip olmasına olanak sağlıyor. Neredeyse aynı türden önceden dizayn edilmiş oyunların yolunu izlemiyor. Bu sefer çok fazla şeyi gözlemleyemeyeceksiniz, yalnızca önünüzde görünen her şeye saldırmaya odaklanacaksınız.

Evil Lands APK son sürüm

Oyunun haritası, canavarların olduğu yolu ve yerleri tam anlamıyla göstermiyor. Oyuncunun kendisine kaç tane canavarın yaklaştığını bilmesine izin veren yalnızca biraz aydınlık bir alandı. Oyuncuyu, tüm canavarları bulmak ve Patronu aramak için tüm büyük haritayı kendi başına keşfetmeye zorlayan budur. 

Evil Lands mücevher Hilesi

Aynı zamanda tehlike ve gerilim içerir; eğer dikkatli olmazsanız ve çok fazla canavarın olduğu bir yere koşarsanız, olabileceken baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Epik film müzikleriyle birlikte çekici ve epik sesler, her seti farklı nüanslarla yapan özel bir müzik ekibi tarafından oyuna entegre edilmiştir.

Evil Lands altın Hilesi

Evil Lands Online Action RPG’ye katılırken, oyuncular Evil Lands’te gizli tutulan canavarları, ejderhaları ve patronları yenmek için tüm potansiyellerini kullanacaklar. Lakin tüm bunları tamamlamadan önce oyuncunun kişiliği seçmesi gerekecek. Bu, dövüş stilinize uygun farklı karakter sınıfları seçebileceğiniz, bunun gibi rol yapma oyunlarının zorlayıcı adımlarından biri gibi görünmekte. MightyMage, Shadow, Paladin, … ve müthiş dizayn edilmiş ve kombolar oluşturmak için sorunsuz bir biçimde birleştirilebilen becerilere sahip diğer bir çok karakter sınıfını seçebilirsiniz. Lakin, savaşırken ve kombolar başlatırken, enerji düzeynize dikkat edin. Enerjiniz biterse, daha fazla beceri açığa çıkaramaz ve AA saldırılarını kullanamazsınız.

Evil Lands Hile

Oyundaki görev de çeşitlidir, çünkü sizi bir çok değişik diyara götürür ve CO-OP yahut PVP ile kendinize meydan okumanıza izin verir. Canavarlara çarptığınızda, Undead King, Fallen Troll, Corrupt Creature gibi efsanelerde geçen en korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız…

Evil Lands Online Action RPG indir (MOD,

Sınırsız Özellik Noktası Hilesi)

Bir önceki android oyun

Stickman Shinobi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın