Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor, Oyun severler için Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor

Starward Industries isimli yeni oyun stüdyosu içinde The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 projelerinde de çalışan CD Projekt Red ekibinden ayrılan isimleri de içinde yer alıyor. İşte bu ekibin dahil olduğu yeni proje The Invincible geçtiğimiz ay açıklamalmuş fakat oyun ile ilgili hiçbir bilgi hemen hemen verilmemişti. İşte oyunun ilk videosu ise geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Videosuna ve yapılan açıklamalara incelediğimizde ise ilgi çekici bir oyunun yapım aşamasında olduğunu göze çarpıyor.

İlk videosu yayına giren The Invincible Türkçe olarak geliyor

Öncelikle oyunun videosunda dikkatimizi çeken ilk detay Türkçe Altyazı seçeneğine de sahip olması oldu. Video için hazırlanan 13 dil içerisine Türkçe dahil edilmiş. Zaten oyunun Steam sayfasına incelediğimizde da desteklenen diller içinde Türkçe dil seçeneğini göze çarpıyor. Bu bi hayli sevindirici bir durum. Videoya geçtiğimizde ise özellikle görsel sunum ve atmosfer hususunda başarılı durduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Zaten bir uyarlama olduğunu da göz önüne alacak olursak hikaye adına merak edeceğimiz bir işleyişin bizi beklediğini aktarabiliriz.

The Invincible, Polonyalı felsefi bilim kurgu yazarı Stanislaw Lem’in aynı isimli kitabından bir araya getirilen bir oyun. İçerisinde evrim, soğuk savaş dönemi gibi alt metinleri barındıran kitabın hikayesi ise şu biçimde; “İkinci sınıf bir uzak kruvazörü, bilgi alınamayan kardeş gemisi Condor’un peşinden Regis III gezegenine gider. Ekip gemiyi bulur, fakat gezegende neler olduğunu ve Condor’dakilerin başına ne geldiğini açıklayamazlar.

Ekip ardından gezegende kendini kopyalayan, evrimleşmiş makine bir yaşam formu keşfeder. Bu form ufak robot-böceklerdir. Önceleri farklı türlerde robotların yaşadığı gezegende robot savaşı çıkmış, ve bu savaştan bu ufak makineler sağ çıkabilmiştir. Tek başlarına zararsız ve az işleve sahip bu makineler tehdit edildiklerinde organize olurlar.

Eski Witcher 3 yapımcılarından yeni oyun: The Invincible Türkçe geliyor

Unreal Engine grafik motoru ile geliştirilen oyunun PC ve konsollar için 2022 senesinde geleceği de belirtilmiş. Net bir çıkış tarihi ise halen yok.

Bir cevap yazın