Erken Gelen Turnalar pdf indir

4
Erken Gelen Turnalar pdf indir

Erken Gelen Turnalar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Erken Gelen Turnalar kitabını paylaştık. 148 sayfadan oluşan Erken Gelen Turnalar kitabının yazarı ise Cengiz Aytmatov‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Erken Gelen Turnalar oku indir. Erken Gelen Turnalar pdf indir yandex, Erken Gelen Turnalar pdf indir idefix, Erken Gelen Turnalar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Erken Gelen Turnalar Pdf indir

Erken Gelen Turnalar Kısa Özet

Büyümek, olgunlaşmak, yetişkin olmak ne demektir? Kişi, ne zaman bir çocuk olmaktan çıkar veya nasıl sorumluluk sahibi bir birey olur? Hayatın kendisine yüklediği görev ve ödevleri yerine getirdiğinde mi, yoksa etrafındaki dünyaya, ona dayatılan koşullara başkaldırıp hesaplaştığında mı?

Cengiz Aytmatov, Erken Gelen Turnalar’da erginleşmeye dair bu evrensel sorulara yanıt arıyor. Okul saatleri civarından kalkıp doğa ve insanlarla amansız bir mücadeleye girmeye mecbur edilen Sultanmurat ve dört arkadaşının hikâyesi Erken Gelen Turnalar. Beraberinde getirdiği tüm o yıkımla savaşın, doğanın ve -şüphesiz- toplumsal yaşamın sert ve acımasız koşullarının orta yerinde kıyasıya bir mücadelenin, olgunlaşmanın, büyümenin ve yetişkin olmanın hikâyesi.

Bir cevap yazın