Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod, APK uygulama sitemizde Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod apk indirme linkini sizler için paylaştık. Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod ile alakalı detaylar yazımızda..

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Mod

EKİPMANA GEREK YOK, EVDE KAS YAPIN VE VÜCUDUNUZU ŞEKLE SOKUN!
Kas yapmak, vücudunuzu şekle sokmak ve zinde kalmak mı istiyorsunuz? Evde hiç ekipman gerekmeksizin vücudunuzu şekillendirip güçlendirmek ve baklava dilimi karın kasları sahibi olmak için Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uygulaması aracılığıyla sunulan aerobik hareketleri kontrol edin.

Uygulama, değişik kas grupları için günlük egzersiz hareketleri sunar. Her vücut bölgesine yönelik egzersizler, 21 düzen olarak dizayn edilmiştır. Her düzeynin altında egzersiz hareketlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uygulaması, 5 ana kas grubuna odaklanır. Misal verilecek olursa:
* Kol egzersizleri
* Göğüs egzersizleri
* Karın kasları egzersizleri
* Bacak egzersizleri
* Omuz ve sırt egzersizleri

Her egzersiz, hareketleri doğru halde gerçekleştirip müthiş sonuçlar almanıza yardımcı olmak için geniş bir şekilde talimatların bunun yanında animasyonlar ve görüntülü kılavuz de ihtiva eder. Misal verilecek olursa:
* EZME HAREKETLERİ
* ATLAMA KRIKOLAR
* ŞINAVLAR
* PLANK
* AT TERBIYE ETMEK
* ÇÖMELMELER
* MEKİKLER

Tüm egzersizler, ilmi olarak müessir olduklarının ispatlanmış olmasını sağlamak suretiyle uzman kişiler aracılığıyla tasarlanır. Spor salonuna gitmeye ve koça gerek yok. Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uygulaması, evde kas yapmanıza ve zayıflamanıza yardım edecek kişisel antrenörünüz.Yontulmuş gibi şekilli bir göğüs, kuvvetli kollar ve baklava dilimi karın kasları arzulayan ama bazı zamanlarda spor salonuna gidenler için bi hayli uygun.

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uyg Apk Full indir

Kişisel antrenörünüz, daha iyi bir sonuç için haftada minimum 3 gün egzersiz yapmanızı önerir. Vücut geliştirme esnasında kendinizi teşvik etmek için haftalık hedefler seçebilirsiniz.

En etkili evde vücut geliştirme ve egzersiz uygulamasıyla, günde yalnızca birkaç dakika harcayarak evde ekipmansız olarak kas yapabilir, zayıflayabilir ve vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Şekilli kollar, yontulmuş gibi şekilli bir göğüs, baklava dilimi karın kasları… Tüm bunlar siz evde vücut geliştirme egzersizlerini bırakmayıp egzersizi bir huy hâline getirdiğiniz sürece artık bir hayal değil.

Bilhassar
*Vücut geliştirme için 21 egzersiz düzeysi
*Kas enerjisini geliştirmek için istasyon emek vermesi
*Kas yapın, kilo verin ve vücudunuzu şekle sokun
*Egzersiz hatırlatıcılarınızı özelleştirin
*Egzersiz hareketlerinizi özelleştirin
*Antrenman ilerlemesini otomatik biçimde kaydeder
*Kilo eğiliminizi grafiklerle takip eder
*Animasyon ve görüntülü rehberler, geniş bir şekilde talimatlar

Kendimizi, kullanıcılarımıza en iyi ürünleri sunmaya adadık. Önerileriniz var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ev egzersizleri
Ev egzersizleriyle daha iyi bir vücut şekli elde etmek için günde birkaç dakika ayırın. Ekipman yok, ev egzersizleri yapmak için fakat vücut ağırlığınızı kullanın.

Bir cevap yazın