Emil Hala Yaramaz pdf oku indir

5
Emil Hala Yaramaz pdf oku indir

Emil Hala Yaramaz pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Emil Hala Yaramaz kitabını paylaştık. 176 sayfadan oluşan Emil Hala Yaramaz kitabının yazarı ise Astrid Lindgren‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Emil Hala Yaramaz oku indir. Emil Hala Yaramaz pdf indir yandex, Emil Hala Yaramaz pdf indir idefix, Emil Hala Yaramaz PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Emil Hala Yaramaz Pdf indir

Emil Hala Yaramaz Kısa Özet

Lönneberga Köyü’ndeki Katthult Çiftliği’nde yaşayan Emil, yaramazlıklarıyla ünlüydü. Her yaramazlığı sonrası kapatıldığı marangozhanede de tahta adamlar yontardı. Rafta en son 369 tahta adam vardı, düşünebiliyor musun!

Bu kitapta Emil’in, Lina’nın azıdişini çekmek için nasıl cesurca girişimlerde bulunduğu (evet, bu uğurda zavallıcığı çatıdan itmiş olabilir ama tamamen onun sağlığı içindi), minik Ida’yı nasıl cırtlak maviye boyadığı (düşünceli bir çocuk olduğu için göz çevresi hariç!), babasını kerevitlere nasıl yem ettiği (niyeti kesinlikle bu değildi) ve anlatmaya dilin varmadığı daha nice olaylara neden oluşu anlatılıyor. Ha, bir de en mühimsi, sonunda nasıl günün kahramanı olduğu. Haydi, herkesi yangın tulumbasıyla ıslattığı günle başlayalım…

Bir cevap yazın