Türkçe Yama

eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı

eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı, Oyun severler için eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı

eFootball 2022 çıktı. PC dışında konsol sürümleriyle de oyunculara bu sefer tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun, önümüzdeki günlerde büyük bir güncelleme alarak tam versiyonuna kavuşacak. Steam’de çok göz alıcı yorumlar alamayan oyunun çıkışı ile alakalı yapılan resmi açıklama ve detaylar şu biçimde;

eFootball 2022 çıktı

Konami Digital Entertainment B.V. bugün saygınlığıyla eFootball™ 2022’nin PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve masaüstü bilgisayarlar için Steam üzerinde yayına girdiğinı açıkladı. Bu lansman, oyunun güz aylarındaki ilk büyük ve ücretsiz güncellemesinden önce oyunculara fikir verecek bir nevi erken ulaşım sürümü mahiyetinde.

eFootball™ 2022’nin çıkışını kutlamak için, lansman sırasında Online Match (Çevrimiçi Maç) kampanyası ve “Worldwide Clubs” etkinliğini içeren eFootball™ Kick-Off kampanyası yaşanacak. Online Match kampanyası, oyunculara oynadıkları çevrimiçi maçların sayısına bağlı olarak Chance Deal anlaşmaleri kazanma fırsatı verecek. Chance Deal, oyunculara Sonbahar güncellemesinde gelecek Creative Teams modunda takımlarını kuvvetlendirirken kullanabilecekleri Legendary (Efsanevi) oyuncu kartlarını edinmelerini sağlıyor.

Online Match kampanyası ise şu andan bu yana 8 Kasım 2021 01:59 UTC’ye (TSİ 04:59) kadar devam edecek. Kazanılabilecek özel ödüller şöyle:

 • Chance Deal #1 –10 oyun ardından kazanılır
 • Chance Deal #2 –15 veya daha fazla oyun ardından kazanılır
 • Chance Deal #3 –20 veya daha fazla oyun ardından kazanılır

Worldwide Clubs özel etkinliği, oyuncuların favori kulüplerini seçerek bu kulüplerin dünyanın dört bir yanındaki rakipleriyle karşılaşmalarını sağlıyor. Bugünden bu yana oyuncular, gerçek hayattaki takımlarla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı maçların keyfini çıkarabilecekleri eFootball™ Dünyasını keşfedebilecekler. Online Event modu, kullanıcıların ‘challenge events’ aracılığıyla birbirlerine karşı oynayabilmesine olanak tanımakta. Oyuncular her hafta 200’ün üzerinde lisanslı takımdan birini seçebilecek ve bir sonraki büyük güncellemede kullanabilecekleri GP’leri kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilecekler. Kullanıcılar tercih ettikleri takımı seçtikten sonra, bu takımı yalnızca mevcut etkinlik boyunca kullanabiliyorlar – bu seçim etkinlik süresi bittiğinde sıfırlanıyor.

Etkinlik başına iki görev (challenge) oyuncuları bekliyor; ilk görevi tamamlamak ikincinin kilidini açıyor. Oyuncular, görevleri bitirdikten sonra bile oynayabilecekleri maç sayısında herhangi bir sınırlama yaşamayacaklar. Görevi ilk kez bitirdiktan sonra kazanabilecekleri ödül azalsa da eFootball™ “Play to Win” olduğu için kullanıcılar GP toplamaya devam edebiliyorlar.

eFootball 2022, konsollar içinde eşleşme özelliği ile geliyor (PlayStation®5 ve PlayStation®4, Xbox Series X|S ve Xbox One) böylece oyuncular, konsol nesillerinden bağımsız olarak Event modunu eksiksiz deneyimleyebilirler. Worldwide Clubs etkinliği şu andan bu yana 8 Kasım’a kadar devam edecek.

Oyuncular bunun bunun yanında aralarından seçim yapabilecekleri dokuz orijinal Partner Club ile yapay zekaya yahut bir dostlarına karşı çevrimdışı oynayabiliyorlar. Oyunda şuan için altı stadyum mevcut: Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadyumu, Emirates Stadyumu, Allianz Arena ve eFootball Stadyumu. 

eFootball 2022 ücretsiz olarak çıktı

Sonbaharda gelecek büyük güncelleme, eFootball™ 2022’ye aşağıdakiler dahil olmak üzere bir çok temel özellik ekleyecek:

 • Creative Teams – favori formasyonlarınıza ve taktiklerinize uyan futbolcular ve teknik direktörlerle anlaşarak kendi “rüya takımınızı” yaratın, ardından onları eğitin ve güçlendirin. 
 • Yeni Oyuncu Tipleri – oyuna dört yeni oyuncu türü eklenecek: Standard, Trending, Featured ve Legendary
 • Kontratlar – kullanıcılar, iki anlaşma türünden biri aracılığıyla oyuncularla anlaşma imzalayabilecekler: Chance Deals ve Nominating Contracts
 • Yeni Maç Modları – oyuncular eFootball™ Creative League, Tour Event, Challenge Event, Online Quick Match ve Online Match Lobby modlarına erişebilecekler

Dilerseniz Premium Oyuncu Paketi için bugün ön sipariş vererek büyük güncellemeye hazırlanabilirsiniz. Premium Oyuncu Paketi ile kullanıcılar 2.800 eFootball™ Coin ve altı adet Chance Deals kontratı elde ediyor. Bu paketle, her biri eşit imza şansına sahip, aynısından iki tane olmayan* altı özel futbolcuya sahip olmayı garantiliyorsunuz.

10 Kasım’da ön sipariş dönemi sona erene kadar paketi satın alan kullanıcılar, ek iki Chance Deal anlaşmasi ile daha ödüllendirilecek ve böylece toplamda sekiz anlaşmaye sahip olabilecekler.  eFootball™ 2022 Premium Oyuncu Paketi, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows® 10 ve masaüstü bilgisayarlar için Steam® üzerinde ön siparişe açıldı. eFootball PES 2021 SEASON UPDATE yahut eFootball PES 2021 LITE sahipleri, Premium Oyuncu Paketini her iki oyun üzerinden de %10 indirimle satın alabilirler**.

En son, kıdemli eFootball PES 2021 SEASON UPDATE ve/yahut eFootball PES 2021 LITE oyuncuları, oyun içi oyuncu koleksiyonlarına bağlı olarak eFootball™ 2022’de kullanılabilecek çeşitli “Veteran’s Bonus”lar alacaklar. Oyuncuları iki adede kadar Chance Deal anlaşmasi ve 1.000.000 GP kazanma fırsatı bekliyor:

 • Chance Deal anlaşmaleri, “İkonik Anlar Serisi”ndeki oyuncu sayısına göre verilecek:
  • 1- 5 oyuncu – Chance Deal x1
  • 6 veya daha fazla oyuncu – Chance Deal x2
 • GP, sahip olunan “Legend” (Efsane) oyuncu sayısına göre verilecek:
  • 1-7 oyuncu – 300,000 GP
  • 8-14 oyuncu– 500,000 GP
  • 15 veya daha fazla oyuncu – 1,000,000 GP

Yukarıdaki kıstasları tamamlama zamanının 16 Eylül’de dolduğunu hatırlatalım. Veteran’s Bonus’lar 23 Aralık 2021’e kadar dağıtılacak. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu