Türkçe Yama

eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı

eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı, Oyun severler için eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı

Konami’nin tanınmış PES serisini eFootball olarak sürdüreceğini ve yeni eFootball oyununun ücretsiz bir biçimde çıkacağını açıkladığından bu yana çok şey değişti. İki sene boyunca yeni bir PES çıkarmayan Konami tarafı için beklentileri yükselten oyuncular, eFootball 2022 ile bi hayli büyük bir hayal kırıklığına uğramış gibi gözüküyor. İnternette dolaşan alaycı paylaşımların bunun yanında oyun; Steam’de ‘psikolojik korku’ gibi etiketler de aldı.

eFootball 2022, Steam’de ‘psikolojik korku’ etiketi aldı

An itibariyle 17,922 incelemeye sahip olan yapım, yalnızca %10 olumlu inceleme yüzdesine sahip. Steam’in en nefret edilen oyunu olmayı başaran eFootball 2022; psikolojik korku, korku, cinsel içerik ve kumar gibi etiketler de almış yer alıyor. Oyunun içinde olduğu kötü durumun farkında olan Konami, bir önceki günlerde oyunculardan özür dileyip, en kısa bir sürede düzeltme sözü vermiş olsa da; oyuncuların öfkesini dindirememiş gibi gözüküyor.

eFootball 2022, Steam'de 'psikolojik korku' etiketi aldı

Electronic Arts’ın FIFA serisiyle olan yarışınden tatmin olmayan Konami, eFootball 2022 ile birlikte ücretsiz bir biçimde mobil pazarına da açılacağını açıklamıştı. Oyunun 30 Eylül 2021’de piyasaya sürülüşünden bu yana aldığı ‘ciddi’ düzeyde olumsuz tepkilerle yüzleşen Konami tarafının, nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu