Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı, Oyun severler için Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı

İçerisinde, hayatta kalma ve korku elementlerini barındıran bir açık dünya – zombi oyunu olan Dying Light, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için yeni nesil güncellemesi alacak. Resmî Dying Light Twitter hesabı aracılığıyla doğrulanan güncelleme, ”Şu anda Dying Light 1 için yeni nesil bir yama üzerinde çalışıyoruz – gelecekte daha fazla ayrıntı gelecek :)” şeklinde verilen bir yanıt aracılığıyla açıklanmış oldu.

Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı

Geliştirici ekip Techland, 2015 senesinde piyasaya sürülmüş olan oyunun, ”Dying Light yeni nesil güncellemesi” adı altında yeni nesil konsollar için güncelleneceğini açıklamış oldu. Güncellemenin çıkış tarihi, halen belirsizliğini koruyor olsa da, ikinci oyunun öncesinde görecek olmamız olabilecek.

Dying Light yeni nesil güncellemesi resmî olarak doğrulandı

Oyun, altı yıldan daha fazla bir süre önce piyasaya sürülmüş olsa da, hâlâ daha güncellemeler ile kendisini desteklemeye devam etmeyi sürdürüyor. 4 Şubat 2022’de piyasaya sürülecek olan ikinci oyunun öncesinde yapılmakta olan güncellemeler, seriye yeni oyuncular katmayı ve mevcutta bulan oyuncu kitlesini ilerletmeyi planlıyor. Geçen günlerde yayımlanmış olan en son güncelleme, oyunun Hellraid DLC’sine bazı eklemelerin bunun yanında; genelde, ufak hata düzeltmeleri de içeriyor.

Bir cevap yazın