Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak SUPERBOX.INC tarafından yayınlanan 62MB boyutundaki Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2]

Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [1.1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2048 oyununun alternatifi yahut benzeri olarak düşünebileceğiniz bir oyun, öne çıkan özelliği ise 1v1 karşılaşmaların olması.

Düşüş Savaşı 1.1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ödül Hilesi. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!

Düşüş Savaşı, ünlü 2048 oyunuyla aynı konsepti kullanan fakat oyuncuları teşvik etmek için bir çok yeni mekaniğe sahip özel bir bulmaca oyunudur. Öne çıkan şey, oyuncuların ilgi çekici fakat basit bulmacalar yoluyla birbirlerine meydan okudukları 1v1 mekaniğini tanıtmasıdır. Bunun da ötesinde, çevrimiçi etkinlikler ve günlük görevler, oyuncuların daha ileri gitmeleri ve dünya sıralamasındaki en iyilerden birine kaydolmaları için her zaman büyük ödüllere sahip olacaktır.

Düşüş Savaşı v1.1.2 MOD APK

Düşüş Savaşı, 2048’e benzer bir konsepte sahiptir, bundan dolayı oyuncunun amacı, gösterilen hedefleri tamamlamak için tüm uyumlu blokları bırakıp eşleştirmektir. Lakin, yeni bloklar rastgele görünecek ve oyuncuların rakibi yenmek için her şeyi en kısa bir sürede bir araya getirmesi gerekiyor. Oyun bunun bunun yanında, biri oyuncu, diğeri rakip için olmak üzere iki ayrı ekran ve rekabet gücünü yükseltmek için puanlar gösterecek.

Düşüş Savaşı Para Hilesi

Ek olarak, oyuncular bunun bunun yanında blokları hareket ettirmek yahut gerekli sayıyı oluşturmak da dahil olmak üzere oyunda rastgele görünen birkaç ikincil görevi tamamlamalıdır. Bazı özel zorluklar yahut bulmacalar da oyuncuları profesyonel AI ile yüz yüze getirerek zorluğu yeni zirvelere taşıyor. Aksine, ödüller ve oynanış daha heyecan verici ve keyifli hale gelecek ve oyuncunun bu karmaşık bulmaca türündeki deneyimini geliştirecektir. 

Düşüş Savaşı Elmas Hilesi

Oyun, oyuncunun bulmacalardaki kabiliyetini sınırlayacak fakat bunun yanı sıra daha heyecan verici ve heyecan verici içeriklere sahip bir çok yeni oyun modunu da tanıtacak. Ayrıca, oyuncuların yaratıcılığını teşvik etmek için birkaç yeni ayrıntı ortaya çıkacak ve onları rakibin bloğundaki hedefleri tamamlamalarını yarayacak. Bazı modlar arada bir oyuncuların işbirliği yapmasını sağlar, böylece ödülleri paylaşır ve daha zor düzeylerle yüz yüze kalır.

Düşüş Savaşı Altın Hilesi

Diğer oyun modlarından farklı olarak, turnuvaların cömert ödülleri mevcuttur ve oyunculara bir rütbe verir ve diğer oyunculara meydan okumak için bunu akıllıca kullanır. Ayrıca, oyuncuların profesyonellerle yüzleşebilecekleri yerler mevcuttur, böylece beyni tüm zorlukları olabilecek olan en iyi zamanda tamamlaması için ikazr. Ayrıca oyuncular, müthiş performansları için aldıkları ödülü yükseltmek için aynı anda birden fazla turnuvaya yahut maça katılabilir.

Düşüş Savaşı Hile Apk

Düşüş Savaşı’daki her meydan okuma, oyuncu için zorluklar sunabilir, fakat oyuncuların yararlanabileceği ek güçlendirmelere sahiptir. Kullanımları çeşitlidir ve oyuncular karmaşık durumlardan kurtulmak için bunlardan yararlanabilir. Bazı oyun modları, kullanılabilecekleri zamanları bile sınırlayacak ve oyuncuların esnek olmalarına ve kazanmak için her şeyi etkili bir biçimde kullanmalarına izin verecek, fakat kullanımı birkaç puana mal olacak.

Düşüş Savaşı Apk indir

Düşüş Savaşı, özel öğeler aracılığıyla daha fazla kişiselleştirmeye sahip olacak ve oyunculara bir çok müthiş ve benzersiz tasarımla birlikte oyun deneyiminde bir çok iyileştirme yarayacak. Bu unsurlar, müthiş turnuvaları yahut etkinlikleri tamamlamanın getirdiği ödüller olarak görülüyor. Ayrıca oyuncuların seçimlerini çoğaltmak ve ayrı bir arayüz tasarlarken onlara yaratıcı fikirler vermek için değişik limitlere ayrılmıştır.Drop Battle’dan gelen büyüklük ve eğlence sonsuzdur, çünkü bir çok tanıdık mekanik ve farklı stil uygular. Ayrıca, birkaç zorluk yahut etkinlik, herkesi sürekli olarak olarak 1v1 gerçek zamanlı maçlara ve daha fazlasına meydan okurken onlara çok ilerleme yarayacaktır.

Düşüş Savaşı 1v1 PVP indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)

Bir önceki android oyun

One Gun 2 Stickman APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın