Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim pdf oku indir

3
Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim pdf oku indir

Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim kitabını paylaştık. 72 sayfadan oluşan Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim kitabının yazarı ise Isabella Colthorp‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim oku indir. Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim pdf indir yandex, Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim pdf indir idefix, Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim Pdf indir

Duringo – Kekemeliğimi Nasıl Evcilleştirdim Kısa Özet

*Hakan top oynamayı ve çizgi roman okumayı seviyor. Çoraplarının eşini bulmakta zorlanıyor ve ıspanaktan nefret ediyor. Yani Hakan çok normal bir çocuk. Lakin onu tanıdığı diğer çocuklardan ayıran bir konu var: Hakan`ın konuşmasına karışan ve sözcüklerini yakalayan veya kesmeye çalışan huysuz bir Duringo’su var. Hakan kekeliyor.*

Bu cesaretlendirici kitap Hakan`ın Duringo’sunu yenmesi yahut yok etmesi olabilecek olmasa bile onu nasıl evcilleştirebileceğini, onunla nasıl arkadaş olabileceğini anlatıyor. Bunun yanında, özellikle de kendisini onunla birleştirebildiği miktarda nasıl beklenmedik bir güç kazanabileceğini gösteriyor.

 Almanya’da büyük ses getiren bu kitapta çocuklar ve yakınları için kekemelik ile ilgili geniş bilgi veriliyor. 

Bir cevap yazın