Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf oku indir

8
Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf oku indir

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Referans Kitapları türünde çıkarılan Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitabının yazarı ise Zeynep Sevde‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? oku indir. Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf indir yandex, Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf indir idefix, Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? Pdf indir

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? Kısa Özet

Dünyanın öbür ucunda ne var?

Etrafında gülünç lemurların dans ettiği kocaman baobap ağaçlarıyla Madagaskar; Filipinler’in yalnızca denizde yaşayabilen, karaya çıkınca rahatsızlanan insanları Bajaular; tüm hayvanların özgürce yaşadığı ve hiç hayvanat bahçesi olmayan Kosta Rika; içinden geçen nehirde pembe yunuslar yüzen, yukarıdan bakınca dev bir brokoli tarlasını andıran Amazonlar; 4 ay güneşin batmadığı ve sonra 4 ay doğmadığı Svalbard; dev kaplumbağaların ve mavi ayaklı kuşların yuvası Galapagos; deniz düzeysinin 125 metre altında ve 50 derece sıcaklıktaki Danakil Çöküntüsü; mamutların memleketi Yakutsk; sokaklarında ineklerin kediler gibi gezdiği Varanasi ve daha neler neler…

Yeni Zelanda’dan Patagonya’ya, Peru’dan Japonya’ya, Palau’dan Güney Afrika’ya, Hindistan’dan Etiyopya’ya, Endonezya’dan Amerika’ya, Nepal’den Bolivya’ya dünyanın öbür ucunda neler olduğunu, kimlerin yaşadığını, neler yaptığını düşünüyorsan, bu kitap tam sana göre!

Bir cevap yazın