Düalist Kozmoloji pdf oku indir

3
Düalist Kozmoloji pdf oku indir

Düalist Kozmoloji pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Genel Bilim Kitapları türünde çıkarılan Düalist Kozmoloji kitabını paylaştık. 77 sayfadan oluşan Düalist Kozmoloji kitabının yazarı ise Samet Tekin‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Düalist Kozmoloji oku indir. Düalist Kozmoloji pdf indir yandex, Düalist Kozmoloji pdf indir idefix, Düalist Kozmoloji PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Düalist Kozmoloji Pdf indir

Düalist Kozmoloji Kısa Özet

Varlığın temelde iki zıttan oluşması, hayata bakış açımızı da en temel düzeyden belirlememiz gerektiği gerçeğini ortaya koyar. Bu bakış açısının yakalanması, yaşamımızda çaba gösterdiğimiz bir çok probleme daha derin bir kavrayış sağlar. Düalizm, ontolojinin dışında etik, bilim felsefesi, metodoloji gibi felsefenin diğer disiplinleri de farklı noktalardan yaklaşmamızı sağlar.

Bu felsefi yaklaşım, yaşamımızdaki en sıradan olaylardan, en çetrefilli uğraşlara kadar uzanır. Varlığın en temelde iki zıttan oluşması, sonuç olarak her alanı da ilgilendirir.

Bu kitapta yanıt aranacak bazı sorular şunlardan oluşmaktadır: Düalist kozmolojinin mekanizmaları nelerdir? Hayatta denge sağlamak neden mühimdir? Düalist kozmoloji nasıl bir izafi varlık görülmektedirır? Düalist kozmoloji yaşamımızda nasıl kullanılmaktadır? Kişisel özellikler mekâna göre nasıl değişiklik gösterir?

Mutluluk neden hedef olamaz? Kötülük problemi tartışmaları neden anlamsızdır? Düalist kozmoloji fizik yasalarına nasıl temel sağlar? Canlıların fonksiyonlarının temel yapısı nasıldır? Canlı popülasyonları nasıl dengelenir? Bilim nasıl ilerler? Bunlar ve benzeri sorulara bu kitapta yanıt veriliyor.

Bir cevap yazın