Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Droid Optimizer Apk İndir, APK uygulama sitemizde Droid Optimizer Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Droid Optimizer Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Droid Optimizer Apk İndir

Droid Optimizer Apk İndir

Daha fazla hafıza, daha fazla hız – parasız ve reklamsız!
Akıllı telefon sorunlu mu? Pil her vakit boş mu? Uygulamaları başlatmak sonsuza kadar mı sürüyor? Tek bir buton tıklamasıyla göz alıcı zeka telefonunuzun performansını artırın ve belleğini boşaltın.

Veri kaosuna karşı
Kurulu uygulamalar, indirilen dosyalar, fotoğraflar, müzikler, videolar – zamanla zeki telefonunuz fark edilir derecede yavaşlayacaktır. Ashampoo Droid Optimizer tertipli ve tamamen otomatik bir biçimde göz alıcı zeka telefonunuzdaki dağınıklığı temizler, performansı ve disk alanını yeniden kazanmanızı sağlar. Sürekli bir klasörü mü silmeniz gerekiyor? Klasörü 1-Touch Speed Up ve Auto Clean Up detaylarına katın. Bu özellik bunun bunun yanında Junk Finder aracılığıyla da desteklenmektedir!

Gizliliğiniz için
Akıllı telefonunuzla internette gezinirken, gizliliğiniz için kullanılabilecek muhtelif izler bırakırsınız. Şunu kabul edelim, yüklü uygulamalarınızın cihaz izinlerini her zaman biliyor musunuz? Ashampoo Droid Optimizer ile web izlerinden kurtulun ve potansiyel casus uygulamaları görülmektedirın.

Uzun pil ömrü için
Entegre Good Night scheduler, özelleştirilebilir vakit dilimlerinde WLAN yada mobil ağ benzer biçimde özellikleri otomatikman dönem dışı bırakabilir. Gece uyumak için zeki telefonunuzu bırakın ve Ashampoo Droid Optimizer ile kıymetli pil enerjisini koruyun.

Eğlence ve motivasyon ile
Temizlik yapmak sıkıcı olmak zorunda değil. Entegre derecelendirme sistemi başarılarınız için ödüller ve keyifli fotoğraflar sunuyor. Sadece acemi olarak temizlemeye başlayın ve vakit kaybetmeden usta olun. İsterseniz daha nötr dereceler seçebilirsiniz.

Droid Optimizer Apk Full indir

3 sürümüyle birlikte, uygulamalar tayyare modunu otomatikman etkinleştiremiyorlar. Root ulaşımi bunu yeniden olabilecek kılıyor! Bu halde, Good-Night Scheduler tam potansiyelini görülmektedirıyor ve etken bir biçimde enerji tasarrufu yapıyor. İstenmeyen uygulamalar da geçmişte kalıyor. Cihazınızı temiz tutmak için (sistem) uygulamaları dönem dışı bırakın yada silin.

Ücretsiz ve reklamsız
Ashampoo Droid Optimizer kullanması parasız ve reklamsızdır. Her vakit bu biçimde olacaktır.

Tüm Android cihazlar için
Ashampoo Droid Optimizer, derhal her Android 4.2 ve daha üst cihazlarla çalışır.

Game Booster yahut CPU Cooler gibi son aşama önemli özellikleri özlediniz mi?
Başkaları size bu tarz şeyleri hiç söylemeyecek: Hiç bu kadar rahat değil! İşlemci (CPU) frekanslarını düşürmek root izinleri gerektirir ve işlemcinin soğuk olsa bile yavaş çalışacaktır. Bellek ve işlemci kaynaklarını olası olduğunca boşaltmak için lüzumsuz uygulamaları dönem dışı bırakmak olabilecekdür ve bunlar Auto-Clean ve 1-Touch Speed Up ile aslına bakarsanız son derece harika gerçekleşiyor. Gördüğünüz şeklinde Droid Optimizerın reklama çok ihtiyacı yok, yalnızca bırakalım da kabiliyetleri konuşsun.

Bir bakışta özellikler
► Ön ve arka plandaki uygulamaları otomatik olarak sonlandırın
► Sistem ve tatbik önbelleğini paklayın
► Daha iyi gizlilik için tarayıcı geçmişinizi temizleyin
► Büyük dosyaları rahatça bulun ve paklayın
► Temizleme görevlerini otomatikman çalıştırın
► Enerji tasarrufu yapın ve pil ömrünüzü artırın
► Yüklü tüm uygulamaları yönetin
► Uygulamalarınızın eleştiri izinlerini öğrenin ve casus uygulamaları görülmektedirın

Bir cevap yazın