Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Insparofaith Games tarafından yayınlanan 52MB boyutundaki Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] indirme linkini sizler için paylaştık. Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56]

Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [1.3.56] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüzlerce Ejderhanın yaşadığı ve bir çok maceranın sürdüği tropik bir ada içindesiniz.

Dragon Paradise City 1.3.56 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Taş hilesi
  3. Sınırsız Yiyecek hilesi

*Yeterli değil ise bile kullanabilirsiniz.

NOT : Oynarken sorun yaşıyorsanız internet erişiminı kesmeyi deneyin!

Dragon Paradise City deneyimleyen oyuncuların önünde büyüleyici bir dünya açılıyor. Oyuncular kendileri için bir çok ejderhanın yaşadığı bir yere sahip olacak ve siz onları geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda bu tatminiyet verici bir zamantir, fakat bir çok kaynak tüketecektir ve bunu mantıklı bir biçimde kullanmanız gerekecektir. Etkileyici düzeylerde katılmak için ejderhalarınıza da katılabilirsiniz.

Dragon Paradise City v1.3.56 MOD APK

Güçlü tanınmış varlıklar olan ejderhaların dünyasına girerken büyüleyici bir rol üstüne alacaksiniz. Artık onları besleyebilir ve bir dereceye kadar büyümelerine izin verebilirsiniz. Aynı zamanda, ilgilenmeniz gereken bir çok şey olduğunda bu heyecan verici ama aynı derecede zorlu bir yolculuktur. Bilhassa dükkanda bir ejderha bulacaksın ve onu üssüne geri getirmek için satın alabilirsin. Oradan, yumurtadan çıkmasını yahut kaynakları kullanmasını bekleyebilirsiniz.

Dragon Paradise City Para Hilesi

Bu ejderhaların yiyecekleri genelde meyvedir ve tabii ki oyuna başladığınızda belli bir miktarda mevcut olacaktır. Ama onları çoğaltmazsanız zamanla tükeneceklerdir. Ejderha alanlarında, belirli sayıda kare arazi ile insan evine benzer bir alan olacaktır. Ejderha için yiyecek yetiştirme alanıdır ve tabi ki bu işlemin toplanması biraz zaman alacaktır.

Dragon Paradise City Altın Hilesi

Oyun sırasında bir çok değişik ejderha türüyle karşılaşacaksınız ve ilginizi çekecek ilk unsur etkileyici görünümleri olacak. Zamanla bir çok değişik türü toplamayı başarabilirsiniz. Bunun için bir çok yol olacaktır; Onları dükkandan satın alacaksın veya ejderhalarının eşleşmesine izin vereceksin. Eşleştirme tamamlandığında bir yumurta alacaksınız ve yavruları ebeveynlerinden benzersiz ve farklı özelliklere sahip olacak.

Dragon Paradise City Taş Hilesi

Tabii ki dükkanda her zaman kısmınızda inşa etmek için bulabileceğiniz binalar ve yaşam alanları olacaktır. Yavaş yavaş, boşluklar ejderha konutları tarafından doldurulacak ve gerekli eşyaların sayısı artacaktır. Bir ejderhayı güçlendirmek, belirli miktarda eşya gerektirir ve yediklerinde istatistiklerini arttırırlar. Belli bir düzeyye ulaştıklarında, yetişkin durumuna ulaşana kadar görünümleri değişecektir.

Dragon Paradise City Yiyecek Hilesi

Dragon Paradise City‘de oyuncular bir çok ejderha türü bulacak ve onlar sizin için bir çok zorlu düzeyyi aşmanıza ve düşmanları yenmenize yardım edecek. Oyunu kazanabilmek için hareketlerini kontrol eden siz olacaksınız. Her ejderhanın zamanla verilen bir eylem çarpanı ile bir kez saldırabileceği sıra tabanlı bir maçtır. Kontrol ettiğiniz ejderhanın gücünü optimize etmek için dikkat etmeniz gereken mekanizmadır.

Dragon Paradise City Hile Apk

Eylem çarpanı, ejderhalara saldırmak yahut onları değiştirmek gibi bir çok biçimde kullanılabilir. Her değişiklik bir puana mal olur ve saldırmanın tüketilen katsayı sayısında bir sınırı yoktur. Başka bir deyişle, ejderhanın saldırısının daha fazla eylem çarpanı varsa, saldırıda çarpan artışı görürsünüz. Oradan yalnızca bir kez saldırabilirsiniz, fakat çok fazla katsayıya sahipseniz daha fazla hasar verir ve savunma yaparak belirli bir miktar biriktirebilirsiniz.

Dragon Paradise City indir (MOD, Sınırsız Para / Yiyecek Hilesi)

Bir önceki android oyun

Cars Arena 3D Yarış Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın