Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Sınırsız Yiyecek hilesi
Ücretsiz olarak Parrotgames tarafından yayınlanan 159MB boyutundaki Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2]

Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [0.11.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular ejderhanın büyümesi için daha fazla yiyecek yahut kaynak elde etmek isterlerse, çevrimiçi etkinliklerde savaşa katılabilirler.

Dragon City 2 0.11.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

MENÜ MOD

  1. Hasar çarpanı hilesi
  2. Tanrı modu
  3. Sınırsız Altın hilesi
  4. Sınırsız Para Hilesi
  5. Sınırsız Elmas Hilesi
  6. Sınırsız Yiyecek hilesi

* Harcadığınızda hiçbir şey azalmaz

Dragon City 2, ejderhalar için müreffeh bir şehir inşa ederken oyunculara daha fazla deneyim ve neşe getirmek için selefinin bıraktığı görkemli ihtişamlara devam edecek. Ayrıca, oyuncuların dünyaya meydan okumasına ve ejderhanın her şeyi fethetme hususundaki mutlak kabiliyetinden yararlanmasına da olanak tanır. Oyunun bolluğu ve sonsuz potansiyeli, kuvvetli ejderhalar yetiştirirken oyuncunun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak olarak yeni şeyler açacak.

Dragon City 2 v0.11.2 MOD APK

Ejderhalar kuvvetli yaratıklardır, fakat dünyanın mutlak yüksekliklerine yükselmek için rehberliğe ihtiyaçları mevcuttur. Bu nedenle Dragon City 2, oyuncuların tüm ejderhaların yiyecek, kaynaklar, barınak, yaşam alanı vb. ile ilgili endişelenmeden müreffeh bir hayat yaşayabilmeleri için kuvvetli bir şehir inşa etmelerini istiyor. Her işlev yahut faktör kendi detaylarına sahiptir ve müthiş bir temel oluşturmak için ağır ağır bir araya gelir. uzun vadeli gelişim için.

Dragon City 2 Para Hilesi

Bunun yanı sıra oyuncuların uzun soluklu zamanda gelişebilmeleri için ejderhaların doğal unsurlarına bağlı olarak uygun ortamlar inşa etmeleri gerekiyor. Yaşam alanlarının çeşitliliği, tüm geliştirme süreci boyunca belirli bir rengi takip etmek yerine ejderha şehrini daha varlıklı ve canlı hale getirecek. Gelecekte daha fazla içerik yahut yeni yapıların kilidi açılacak ve oyunculara tüm ejderhalarla daha keyifli etkileşimler yarayacak.

Dragon City 2 Elmas Hilesi

Her ejderha türü birkaç gelişim aşamasından geçer ve oyuncuların olgunlaşma sürelerini hızlandırmak için onları sürekli olarak beslemeleri gerekir. Lakin, oyuncu gücünü kullanmak istiyorsa, büyük fetihte yardım edecek yeni becerilerin kilidini açmak için ejderhaların tamamen olgunlaşmasını beklemeleri gerekir. Her ejderha türünün benzersiz kabiliyetleri mevcuttur ve oyunculara büyüdüklerinde güç patlamasında bir çok sürpriz verecektir.

Dragon City 2 Yiyecek Hilesi

Dragon City 2, oyunculara bir dükkandan satın alma yahut sıfırdan üreme gibi en kuvvetli ejderhaları yaratmaları için bir çok değişik yol sunacak. Etkileyici olan şey, üreme sisteminin heyecan verici bir ölçekleme mekanizmasına sahip olması ve oyuncuların yeni bir varyant oluşturmak için değişik ırklardan iki farklı ejderha türünü birleştirebilmesidir. Gelecekte, oyuncular sürekli olarak çoğaldıkça, diğer oyuncuların halen başaramadığı yeni ejderha türlerini keşfedebilirler.

Dragon City 2 Hile Apk

Oyuncular ejderhanın büyümesi için daha fazla yiyecek yahut kaynak elde etmek isterlerse, çevrimiçi etkinliklerde savaşa katılabilirler. Diğer oyuncuların ejderhalarıyla sıra tabanlı bir formatta, fakat stratejilerini yahut taktik becerilerini geliştirmek için daha benzersiz mekaniklerle savaşmaları gerekiyor. Oyuncular, savaş sisteminde ilerleyerek yahut alışarak, şanlı bir zafer elde etmek için ejderhaların tüm potansiyelini açığa çıkarabilirler.

Dragon City 2 Yiyecek Hilesi

Dragon City 2, diğer oyuncuların üslerine baskın ve saldırmanın mekaniğini tanıtacak, fakat katı savunmalarla yüz yüzelar. Bunun yanında, diğer oyuncuların üslerine başarılı bir biçimde baskın yapmanın ödülü, toplam kaynaklarının ve yiyeceklerinin %10’unu almaktır. Kendilerine meydan okumak isteyenler için şık bir özellik, fakat daha yüksek düzeyli şehirlere saldırmak arada bir zor olduğu için sistem dengesiz.

Dragon City 2 Apk indir

Genel bakış ve selefi ile karşı karşıya geldirmada Dragon City 2, oyuncuların gerçek büyümüş ejderhaları yetiştirirken keşfedebilecekleri bir çok yeni şeye sahiptir. Ayrıca, yeni içerik oyuncuları sürekli olarak olarak şaşırtacak ve sağlam ve müreffeh bir ejderha imparatorluğu kurmalarına izin verecek.

Dragon City 2 indir (MOD, Sınırsız Tümü/Menü)

Bir önceki android oyun

Words of Wonders (WOW) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın