Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ovidiu Pop tarafından yayınlanan 228MB boyutundaki Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5]

Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [1.1.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu araba yarışı oyununda en başarılı yarışçılar listesinde yer almak için Lider Tablolarına katılın.

Drag Sim 2018 1.1.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Şu anda sitede indirilebilir oyunlar, yarış oyunları artık oyunculara yabancı değil. Bazı favori oyunlar içinde Need for Speed ​​No Limits, CSR Racing yahut Reckless Racing yer alır. Oyunlar, oyuncu için heyecan yaratmada her zaman nihai deneyimi getirmek için keyiflidir. İşte Ovidiu Pop geliştiricisi tarafından insanlara bir çok yeni şey getirecek yeni özelliklere ve dizayna sahip Drag Sim 2018 adlı başka bir yarış oyunu.

Drag Sim 2018 v1.1.5 MOD APK

Oyun, Ovidiu Pop tarafından üretilip piyasaya sürüldü; Bu Romanya’dan bir mobil oyun üreticisidir. Belki popüler olduğu için oyunlarını oynamışsınızdır. Denemeniz gereken harika oyunlardan bazıları Farmer Sim 2018, Counter Assault Forces, Bus Simulator 17…

Drag Sim 2018 Para Hilesi

Yarış arabanızın kontrolünü elinize alın ve dünyanın en iyi sürücüsü olmak için maçlara katılın. Kazanmak zorunda olduğunuz bir çok yarış becerisini kullanın yahut yarışta kendilerini aşmış harika sürücülerin yarışının tadını çıkarırken direksiyon simidini geliştirmek için kendi deneyiminizi çizin. Sporları kazanırken, yarış arabanızı yükseltmek, harika kupalar almak ve tabii ki para ve özel ödülleri alamamak gibi oyuncular için keyifli ödüller olabilir. Ayrıca, daha büyük ve daha zor maçlara eriştiğinizda.

Drag Sim 2018 Altın Hilesi

Her birinin tercihlerine göre seçim yapmak için Drag Sim 2018‘de bire bir yarışmayı yahut diğer yarışçılara katılmayı seçebilirsiniz. Bu araba yarışı ile yalnızca süper tatlı bir arabaya sahip olmaya yahut kazanan olmaya çalışmakla kalmaz, bunun yanı sıra artık araç bakımının temel fonksiyonlarını ve detaylarını yahut süper arabanın bilgisini de öğrenebilirsiniz. Her ikisi de eğlendirebildiğinde ve bunun yanı sıra yeni bilgi edinebildiğinde bu harika değil.

Drag Sim 2018 Araba Hilesi

Android için Drag Sim 2018; Ferrari, Lamborghini, Butagi, Huayra gibi dünyanın en iyi süper arabalarının ellerinde olacak… hepsi burada ve onu kullanmanı bekliyor. Yarışın tasarımı sofistike, güzel ve bir o kadar da maceralı, dolambaçlı. Bu, oyundaki oyunu kullanıcıları getirme yarışı kadar benzersiz ve heyecanlı kılıyor. 

Drag Sim 2018 Hile Apk

Geniş açık alan, tropik gün batımları, her yer altın kumlu, kalabalık sokaklara. Ardından fırtınalı günlerden havalar soğuyana kadar şimşekler çakıyor, yolun iki yanında çam ağaçları var. Birisi sizinle rekabet etmek isterse, her yarış gerçekleşebilir. Her benzersiz detaya sahip çok sayıda oyuncu, oyuncuyu odaklanmaya ve kazanmak için doğru kararı vermeye teşvik eder.

Drag Sim 2018 Apk indir

Diğer yarış oyunları gibi, Drag Sim 2018 de oyuncunun en zayıf arabasını tamir etmesine ve yeniden dekore etmesine, mağaza sistemine girmesine, en iyi motorları satın almasına ve arabanın bakımını yapmasına ve dönmesine olanak sağlıyor. Birçok insan için bir savaş çığlığı halini aldı. Lastikten, dümenden, istenirse rengi değiştirilir. 70’in üzerinde farklı çeşidi mevcuttur. Oyunculara yeni nesil 3D alanı kullanırken en iyi deneyimi sunan pürüzsüz kontrol sistemi. Sadece bu değil, araba kornalarının canlı sesi, yeni zorluklardan geçerken kükreme, oyunu daha da çekici hale getiriyor.

Drag Sim 2018 Kupa Hilesi

Bu oyunun bir diğer öne çıkan özelliği de çok oyunculu özelliğidir. Telefonunuzda ağ bağlantısını açıp çok oyunculu modu seçerek bu özelliği deneyimleyebilirsiniz. Bu mod ile arabanızı dünya çapındaki tüm oyuncularla yarışa getireceksiniz. Diğer yarışçıların saygısını kazanmak için kazanmaya çalışın.

Süper arabaya sahip olmak, onları kontrol etmek ve bir çok kupa getirmek için Drag Sim 2018’e katılın. En başarılı yarışçılar listesinde yer almak için Lider Tablolarına katılın. Oyun App store ve google store’da tamamen ücretsizdir, böylece insanlar istedikleri zaman indirebilir.

Drag Sim 2018 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Idle Fishing Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın