Türkçe Yama

Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi

Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi, Oyun severler için Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Dota 2 International 2021 dijital etkinliğe çevirildi

Bu hafta içinde başlaması hedeflenen Dota 2 International 2021 koronavirüs önlemleri kapsamı içinde fiziksel değil çevrimiçi etkinlik olarak gerçekleştirilecek.  Eylül ayında paylaşımı yaptığı The International 2021 açıklamasunda Dota 2 32 bit desteğinin yakında zamanda sona ereceğini duyuran Valve, dün paylaşımı yaptığı blog gönderisinde Romanya’a git gide artan Covid 19 vakaları sebebiyle etkinliğin dijital olarak gerçekleştirileceğini açıkladı. Bilet alanlara paraları otomatik olarak iade edilecek.

Dota 2 International 2021 çevrimiçi yaşanacak

7 Ekim perşembe günü ekranlara gelecek olan Dota 2 etkinliğinin Bükreş’te düzenlenmesi bekleniyordu.  Valve konu ile alakalı şu açıklamayı paylaşımı yaptı:

” Dota 2 hayranları ile bu etkinlikte yüz yüze buluşmaktan daha fazlasını isteyemezdik fakat bunu, herkesin sağılığını tehlikeye atmadan gerçekleştirmemiz artık olabilecek gözükmüyor. Romanyadaki Covid-19 vakalarının durumunu ve Bükreşte yeni uygulamaya konulan kısıtlamaları dikkatline gözlüyorduk” ifadeleri kullanıldı.

Dota 2 International 2021

Valve açıklamalarına şöyle sürdü:

“Etkinliğe katılan  oyuncularımızın, hayranlarımızın ve prodüksiyon ekibinin güvenliğini tehlikeye atmamak için The International 2021’in tüm biletlerini geri ödeme kararı aldık. “

Valve The International 2021’in planladığı gibi 7 Eylül’de başlayacağını ve dünyanın en iyi Dota takımlarının kapışacağı çevrimiçi etkinliği sabırsızlıkla beklediklerini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu