Doom Eternal Horde modu 26 Ekim’de geliyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Doom Eternal Horde modu 26 Ekim’de geliyor, Oyun severler için Doom Eternal Horde modu 26 Ekim’de geliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Doom Eternal Horde modu 26 Ekim’de geliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Doom Eternal Horde modu 26 Ekim’de geliyor

Uzun süredir beklenen Doom Eternal Horde modu gelecek hafta oyuna eklenecek. Doom Eternal’ın Invasıon modunun pandemi sebebiyle askıya alınmasının ardından Id Software, dikkatlerini “Ölene kadar savaş” mantığına dayalı Horde moduna yoğunlaştırdıklarını ifade etmişlerdi.

Saf aksiyona dayalı FPS Doom Eternal karakterlerinin, böyle bir modun eksikliğini hissettikleri tahmin edilebilir.

Doom Eternal Horde modu önceden ertelenen modun yerine gelecek

 Aslını söylemek gerekirse Id Software’ın aklında Horde modunun yerine başka bir plan vardı. Firma, başka oyuncuların maçlarına girerek, kuvvetli düşmanların yerine geçerek başlarına bela olabilecektiniz. Yani oyunun PVP anlayışına değişik bir anlayış getirecekti fakat Id Software, pandemi sebebiyle bu fikirden vazgeçmişti.

Doom Eternal Horde mod

Hardcore Doom karakterlerinin, üzerlerine yığınla düşman yağarken hayatta kalmaya çalışacakları bu modu dört gözle beklediklerini tahmin edebiliriz.  Doom Eternal Horde modu ile birlikte, multiplayer için ikiye karşı bir modu, yeni bir arena ve art arda galibiyet serisi ödülleri iki yeni Master düzeysi ile gelecek.

Doom Eternal Oyun şefi Hugo Martin ve topluluk menajeri Joshua Boyle bu akşam yaşanacak bir etkinlik ile Horde modu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi verecekler.

Bir cevap yazın