Türkçe Yama

Doktor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor

Doktor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor, Oyun severler için Doktor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Doktor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Doktor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 4. Yıl’da gerçekleşen korkunç ve sınırlı süreli etkinlik Doktor’s Curse’ün bugünden bu yana 2 Kasım’a kadar geri döneceğini açıkladı. Bu etkinlik, Canavar Avı oyun modunu, Doc’un korkunç yaratıklarının dolaştığı Tema Parkı haritasının aynı ürkünçlükteki yenilenmiş Frankenstein versiyonunda geri getiriyor. Ama bu sefer, canavarlar canavarları avlayacak.

Doctor’s Curse, Rainbow Six: Siege’e geri dönüyor

5’e 5 Canavar Avı modunun bu yeni versiyonunda, bazı Canavarlar (Lion ve Jackal) Yok Edicilerin tarafına katıldı. Balyozlular geri dönüyor; tekrar yalnızca balyozları silah olarak kullanıyorlar, üç seçenek içinden bir cihaz bulunduruyorlar ve her biri benzersiz bir operatör görünümüne bağlı biçimde geliyor: Eyenox Model III (Jackal), Heartbeat Sensor (Pulse) ve EE-ONE-D (Lion). Bu kadro diğer beş Canavar ile karşılaşacak: Lesion, Frost, Kapkan, Smoke ve Ela’nın bunun yanında Aruni ve Melusi de bu rakip kadroda. Savunan Canavarların silahları yok ama tuzakları ve bu mod için kullanabilecekleri benzersiz bir bunun bunun yanındalıkları var: Bir an için görünmez olup kaçmak için daha bi hayli hızlı koşma kabiliyeti. Saldıran Canavarların hedefi tüm rakiplerini öldürmekken, savunan Canavarlar da raundu ölmeden bitirmeye çalışacaklar.

Smoke, Kapkan, Frost, Lesion, Doc, Bandit ve Ela destelerini içeren Doktor’s Curse Koleksiyonu, yeni Canavarlar (Jackal, Lion, Aruni, Melusi ve Kaid) için de desteler sunarak geri döndü. Bu desteler, her biri 1680 R6 Kredisi yahut koleksiyon paketleri aracılığıyla her biri 300 R6 Kredisi karşılığında satın alınabilir. Yarından 2 Kasım’a kadar giriş yapan her oyuncu Doktor’s Curse paketini ücretsiz alacak ve Ubisoft mücadelelerini tamamlayarak üç paket daha elde edebilecek.

Doktor's Curse, Rainbow Six: Siege'e geri dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu