Türkçe Yama

Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı

Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı

En uzun soluklu dizi projelerinden birisi olan ve aynı isimli yapımdan bir araya getirilen Doctor Who: The Edge of Reality, bulmaca enerjiklerini kendine özgü tarzı ile birleştiren bir oyun olacak. PC platformu dışında PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One ve Switch platformları için çıkacak oyunda Jodie Whittaker aracılığıyla seslendirilen On Üçüncü Doktora evreni kurtarma görevinde eşlik etme şansına sahip bulunacağız. Oyunun yayına giren ilk fragmanı, oynanış videosu ve ayrıntıları şu biçimde;

Doctor Who: The Edge of Reality oynanış videosu yayınlandı

Doctor Who: The Edge of Reality ile ilgili

  • Jodie Whittaker aracılığıyla seslendirilen On Üçüncü Doktora evreni kurtarma görevinde sonik tornavidanı ustalıkla tercih ederek yardım et ve konuk olarak aramızda bulunan David Tennant aracılığıyla seslendirilen Onuncu Doktorla da tanış.
  • Uzay ve zaman düzleminde unutulmaz bir macera yaşa, korkunç yaratıklarla karşılaş ve akıllara durgunluk veren bir sırrı çöz!
  • Gerçekliğin zamanda kırılmalara neden olan yırtıkların tehdidi altında olduğu Kaos Evrenine gir ve kökenindeki sırrı çözmeye çalışırken iki unutulmaz Doktorla karşılaş.
  • Korkunç yeni bir düşmanla karşılaşırken Dalekler, Ağlayan Melekler ve Cyberman gibi klasik Doctor Who yaratıklarıyla da yüzleş.
  • Artık Doctor Who: Gerçekliğin Sınırında VR dışındaki platformlarda önceki Doctor Who: Gerçekliğin Sınırında üzerine kurulu genişletilmiş hikayesiyle çiçeği burnunda bir oynanış, yeni mücadeleler ve keşfedilecek yeni konumlar sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu