Türkçe Yama

Disco Elysium, Xbox konsollarına geliyor

Disco Elysium, Xbox konsollarına geliyor, Oyun severler için Disco Elysium, Xbox konsollarına geliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Disco Elysium, Xbox konsollarına geliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Disco Elysium, Xbox konsollarına geliyor

Geçen senelerda piyasaya sürülen ve gelmiş geçmiş en iyi rol yapma oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Disco Elysium, PlayStation tarafında zaten mevcut bir biçimde yer alıyordu. Oyunun yükseltilmiş ve geliştirilmiş ‘The Final Cut’ sürümü, nihayet ekim ayında; Xbox Series X|S, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch’e de geliyor. 12 Ekim 2021 olarak açıklanmış olan çıkış tarihi için, yeni bir fragman da verilmiş yer alıyor.

Disco Elysium, Xbox konsollara da geliyor

Oyunun geliştirici ekibi ZA/UM, Disco Elysium – The Final Cut’un konsollara özel olarak optimize edildiğini de belirtmişti. Gelmiş geçmiş en iyi rol yapma oyunlarından bir tanesi hâline gelen yapım, hâlen söz verilen Türkçe dil desteğine kavuşmamış yer alıyor. Düzenlenmiş olan anketi kazanmamızdan bu yana herhangi bir haber alamadığımız Türkçe dil desteği, oyuna eklenmeyecek gibi gözüküyor.

Disco Elysium, Xbox konsollara da geliyor

Oyunun Nintendo Switch çıkış tarihi, bir önceki günlerde yapılan Nintendo Direct sunumunda açıklamalmuş ögelerden bir tanesi olsa da, Nintendo Switch ile birlikte Xbox’a çıkacağını da öğrenmiş yer alıyoruz. Ayrıca, eğer oyunun fiziksel kopyalarından bir tanesini edinmek istiyorsanız, dijital çıkıştan sonra bir süre daha beklemeniz gerekecek. Paylaşılmış olan yeni fragmana aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu