Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dinlebi Sesli Kitap Apk, APK uygulama sitemizde Dinlebi Sesli Kitap Apk apk indirme linkini sizler için paylaştık. Dinlebi Sesli Kitap Apk ile alakalı detaylar yazımızda..

Dinlebi Sesli Kitap Apk

Dinlebi Sesli Kitap Apk

Dinlebi, cep telefonunuzdan sesli kitap dinlemenin en güzel yolu!

Kitaplara yaşamında daha bi hayli yer ver ve bunu sevdiklerinle paylaş. Güncel popüler kitaplardan, en bi hayli okunanlara, zamansız klasiklerden Dinlebi’ye hususi yazılmış eserlere, binlerce sesli kitap bir tık ötende. Yolculukta, ev ve iş arası gidip gelirken trafikte, yazın güneşlenirken, işlerine ara verdiğinde yahut işlerini yaparken yahut hayata bir ara verip kendinle kalmak istediğinde, Dinlebi güzel bir edinim ile seninle. Günün istediğin saatinde, istediğin yerde.

Herkese Ücretsiz Sesli Kitaplar

Hemen uygulamayı indirerek, parasız üye girişi yapabilirsin. Zengin kütüphanemizi, kayıt kalitemizi ve uygulama özelliklerimizi inceleyebilir, tüm sesli kitapların 120 saniyesini dinleyebilirsin. Ayrıca her şey para değildir dedik senin için ücretsiz kitaplar da ekledik. Abonelik başlatmadan her insana aleni ücretsiz sesli kitapların tamamını “Askıda Kitaplar” listesinden dinleyebilirsin.

Tüm Sesli Kitaplar İlk 7 gün parasız!

Abonelik başlatarak tüm sesli kitapları ücretsiz olarak ilk 7 gün süresiz dinleyebilirsin. Tüm içerikler ve özellikler kullanımına açık olacak. Bireysel aboneliğin yanında Grup Üyeliği imkânı paylaşmak istedik. Aile üyeleri, öğrenci yada iş yerinden dostlar tek abonelikle üç şahıs, üstelik kendi hesaplarıyla kullanabilecek.

Özgün Ses Kalitesi!

Yüksek ses değeri ve sürekli olarak genişleyen kütüphanemiz için uzman anlatıcılar ile emek vererek yaptığımız kayıt kalitemize oldukca güveniyoruz. Seslendirmelerin organik duyulması, üzerinde oldukca oynanmış ve parlatılmış mekanik sesler olmaması için hususi gayret gösteriyoruz. Ücretsiz kullanıcı hesabınde, seslendirmeleri kontrol etmek için, tüm kitapları 120 saniye dinleme imkânın var.

Bas-Paylaş!

Bas-Paylaş özelliği ile sesli kitabını dinlerken tıpkı Instagramda hikaye kaydeder şeklinde matbu tutarak 15 saniyelik bölümü direkt Instagram yada Facebook hikayelerinde paylaşabilirsin.

Ortam Sesi Ekle!

Kitabını nerede dinlemek isterdin? Metroda işe doğru giderken sahilde olduğunu hissederek kitap dinlemek güzel bir hayal. Kitabını dinlerken ekleyeceğin ortam sesleriyle birlikte bu artık bir hayal değil. Dinlebi’de Kuş sesleri eşliğinde, yağmur yağarken yahut deniz kenarında yada bir tren yolculunda şeklinde kitap dinlemek fazlaca basit, seçim sana kalmış.

Sesinle Hediye Et!

En saygın yayınevlerine ait binlerce sesli kitaba ulaşmanı sağlayan Dinlebi, sevdiklerini de unutmuyor. Kendi sesini kaydederek arkadaşına, sevgiline, ailene kitap armağan edebilirsin.

Dinlebi: Sesli Kitap Apk Full indir

Hediye gönderdiğin kitaba ilkin senin sesli notunu dinleyerek ekranlara gelecek ve istediği kadar dinleyebilecek.

Dinlebi’nin bunun bunun yanında bu detaylarını oldukca seveceksin:

• İleri geri sarma fazlaca rahat. Uzun süreli kitapları küçücük bir bar üzerinden ileri geri sarmaya çalışmanı istemedik. Sonsuz bar kullanıyoruz ki dilediğin saniyeye basit bir şekilde gidebilesin. Üstelik kitapları bölümlerine ayırarak yüklüyoruz, böylece istediğin parçaya de direkt gidebilirsin.
• Ayraç (bookmark) ekleme aslına bakarsan var yalnızca Dinlebi’de ayraçlarına not ekleyerek kaydedebiliyorsun.

Gizlilik politikası: https://app.Dinlebi.Com.Tr/privacy-policy/
Kullanım koşulları: https://app.Dinlebi.Com.Tr/user-agreement/

Dinlebi’yi buralardan takip edebilirsin:

Facebookda beğen: https://fb.Me/dinlebikitap
Instagram’da takip et: https://www.Instagram.Com/dinlebi.Official
Twitter’da takip et: https://twitter.Com/Dinlebikitap
Linkedin’de beğen: https://www.Linkedin.Com/company/dinlebikitap

Bir cevap yazın