Dilbeste pdf oku indir

2
Dilbeste pdf oku indir

Dilbeste pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Dilbeste kitabını paylaştık. 320 sayfadan oluşan Dilbeste kitabının yazarı ise Aslıhan Akagöz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Dilbeste oku indir. Dilbeste pdf indir yandex, Dilbeste pdf indir idefix, Dilbeste PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Dilbeste Pdf indir

Dilbeste Kısa Özet

Dilbeste Yenerli… Namıdiğer Beste Saimoğlu…

O, ne muhteşem bir balo gecesi ayakkabısını kaybeden bir sindirella, ne de kötü kalpli bir cadının zehirlediği pamuk prensesti. Yine de saydığımız bu masal kahramanlarıyla ortak bir noktası da yok değildi. Kurtarıcı bir prensin çıkagelmiş olması!

Kerem Saimoğlu tam Beste’nin arzuladığı türde bir eş adayıydı. Zengin, popüler, hem de bi hayli fazla yakışıklı bir adamdı. Kısa olaraksı evliliği düşünen her genç kız için iyi bir kısmetti. Beste de bu kısmeti kaçırmayarak, yakışıklı prensimizin prensesi olmayı başardı. Lakin düğünün ertesi sabahı prensi aracılığıyla terk edilen ilk prenses bulunacağını hiç hesap edememişti!

Hem de yalnızca bir not aracılığıyla: “Beste, Dün gece için teşekkür ederim. Harika vakit geçirdim ama bunun yanı sıra evli olmanın bana göre olmadığını da anlamış bulundum. Üzgünüm… Bundan ardından avukatımla görüşebilirsin. Sessiz bir biçimde boşanalım. – Kerem”

Bir cevap yazın